EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování domácnosti Praha 5

Stěhování domácnosti Praha 5

Stěhování domácností na Praze 5 (pět)

Stěhování domácností Praha 5 (pět) - Potřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby na Praze 5 (pět) nebo v okolí zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z Prahy 5 (pět), která vám velmi ráda vyjde vstříc. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám nejen v celé městské části Praha 5 (pět) zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vaší domácnosti či vašich domácností. Se stěhováním domácnosti se vám velice rádi přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Standardní stěhování domácnosti na Praze 5 (pět) samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku proti případnému poškození, dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následnou montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek při zajištění stěhování domácnosti, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Veškeré stěhovací pomůcky, obalový materiál a stěhovací krabice potřebné pro stěhování domácnosti jsou součástí dodávky naší stěhovací služby, stejně jako pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování domácnosti na Praze 5 (pět), ale i při stěhování domácnosti do Prahy 5 (pět), stěhování domácnosti z Prahy 5 (pět) nebo při stěhování domácnosti po Praze 5 (pět)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 5 (pět), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 5 (pět). Před stěhováním na Praze 5 (pět) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 5 (pět) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 5 (pět) (viz stěhování Praha 5 (pět) ceník).
Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 5 (pět) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování domácnosti Praha 5

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme si vybrali pro stěhování naší domácnosti na Praze 5 (pět) na základě doporučení od našich přátel. Děkujeme našim přátelům a hlavně děkujeme této stěhovací společnosti, která se u nás naprosto skvěle postaral. Určitě budeme doporučovat dál.Byť se jednalo o malé stěhování domácnosti na Praze 5 (pět), tato společnost nám poskytla naprosto skvělý servis. Děkujeme jim za jejich ochotu a rychlost, s jakou nám poskytly své stěhovací služby. Děkujeme i za zajištění úklidu.Velmi solidní a profesionální jednání při domlouvání stěhování domácnosti na Praze 5 (pět). Dochvilnost rychlost, skvělé odvedená práce, doporučuji.V sobotu jsme využili služeb této společnosti při stěhování naší domácnosti na Praze 5 (pět). Profesionální přístup, Výborné vystupování. Za nás dáváme společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ palec nahoru 👍.Stěhovali jsme celou domácnost naší babičky. Zásluhou pánů ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme byli kompletně hotový za 6 hodin. Chtěla bych pánům poděkovat a pochválit je za jejich přístup k nám, obyčejným lidem, kteří se stěhováním nemají žádné zkušenosti. Rozhodně obdivuji jejich šikovnost a pracovitost. Vřele doporučuji.Stěhování domácnosti na Praze 5 (pět) – vše proběhlo v naprostém pořádku chválím, děkuji, doporučuji.Tato společnost mi zajišťovala stěhování na Praze 5 (pět). Stěhoval jsem celou svoji domácnost včetně veškerého vybavení garáže a dílny. Vše co jsme si domluvili platilo. Seděla doba stěhování, seděla i cena stěhování. Chválím komplexnost služeb této společnosti.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook