Stěhování Středočeský kraj, stěhovací práce

Středočeský kraj

Středočeský kraj je největší kraj jak na rozlohu, tak na počet obyvatel v České republice. Jako jediný z krajů nemá své sídlo umístěné na svém území, ale tímto sídlem je Praha, kterou tento kraj obklopuje. Nachází se v něm okresy Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník. Z nichž nejlidnatějším je okres Kladno a největší je okres Příbram. Ve většině těchto okresů jsou naši stěhováci NON-STOP k dispozici všem obyvatelům v případě stěhování či vyklízení a jsou připraveni jim nabídnout naše profesionální stěhování se zárukou kvality pod záštitou sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Díky své poloze ve středu republiky jsou stejně jako Praha velmi strategickým místem a díky dálniční síti je dojezd našich stěhováků velmi široký a rychlý. Díky této poloze je hlavním zásobitel Prahy co se týče pracovní síly či potravin a poskytuje Pražanům rekreační potenciál. Nejcennější přírodní oblast je pro tento kraj CHKO Křivoklátsko.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Benešov Jedná se o druhý nejrozsáhlejší okres ve středočeském kraji s téměř sto tisíci obyvateli. Z dříve převážně zemědělského okresu se nyní stal významný producent v oblasti strojírenství, potravinářství a stavebnictví. Mezi nejvýznamnější historické památky patří mimo jiné zámek Konopiště či hrad Český Šternberk.

Chci se stěhovat v Benešově

Beroun Patří svou rozlohou a počtem obyvatel k menším ve středočeském kraji, přesto svou polohou je velmi lukrativním místem pro nespočet lidí pracujících v Praze. Všem jeho obyvatelům nabízíme naše stěhovací a vyklízecí služby pod záštitou značky EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvalitně odvedených prací.

Chci se stěhovat v Berouně

Kladno Okres středočeského kraje s více než 170 tisíci obyvateli, ve kterém dominují především 2 města, a to Kladno díky svému průmyslu a historické město Slaný. Kladno je také nyní velice známým díky Jaromíru Jágrovi, který zde vlastní místní hokejový klub Rytíři Kladno, který působí v extralize.

Chci se stěhovat na Kladně

Kolín Okres Kolín sousedí s okresy Pardubice, Hradec Králové, Kutná Hora, Praha-východ a s okresem Nymburk. Protéká jím řeka Labe, kolem níž je úrodná nížina a nejvýznamnějším zaměstnavatelem okresu je automobilka TPCA v Kolíně. I v tomto okresu působí naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ a nabízejí zde své stěhovací služby.

Chci se stěhovat v Kolíně

Kutná Hora V okrese Kutná Hora, který leží ve Středočeském kraji, poskytují stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ služby stěhování a vyklízení pro všechny obyvatele, pro které zajišťují především stěhování bytů či domů. Město Kutná Hora je největším městem okresu, které bylo ve středověku velmi významným městem díky těžbě stříbra.

Chci se stěhovat v Kutné Hoře

Mělník V okrese Mělník se vlévá, řekla Labe do Vltavy a je zde hojně koncentrován chemický a energetický průmysl, což neblaze ovlivnilo životní prostředí na Mělnicku. Okresem prochází dálnice D8, která spojuje hlavní město Praha s Německými Drážďany. Nabízíme i v tomto okresu své stěhovací a vyklízecí služby.

Chci se stěhovat v Mělníku

Mladá Boleslav Okres ve středočeském kraji se 130 tisíci obyvateli známý především díky svému automobilovému průmyslu a největší automobilce v ČR, Škoda Auto, která významně ovlivňuje ekonomickou situaci nejen regionu, ale celé republiky. Na území Mladoboleslavska částečně zasahuje chráněná krajinná oblast Český ráj a Kokořínsko.

Chci se stěhovat v Mladé Boleslavi

Nymburk Téměř sto tisícoví okres ve středočeském kraji sousedící s okresem Kolín, Praha-východ, Mladá Boleslav, Jičín a Hradec Králové. V celém okrese nabízíme veškeré naše profesionální služby EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvality, a to rychle, kvalitně a levně NON-STOP všem obyvatelům.

Chci se stěhovat v Nymburce

Praha-východ Jde o nejlidnatější okres ve Středočeském kraji a je to jeden ze dvou okresů, které obklopují českou metropoli. Obyvatelé převážně pracují v Praze a pro všechny nabízíme naše stěhovací a vyklízecí služby EXTRA STĚHOVÁNÍ. Největším městem je Brandýs nad Labem, ve kterém se nachází významná památka brandýský zámek.

Chci se stěhovat na Praze-východ

Praha-západ Rozlohově nejmenší okres středočeského kraje, ve kterém nabízíme naše stěhovací práce pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ. Mezi největší města patří Jesenice či Roztoky a okresem protékají řeky Vltava, Sázava a Berounka. Mezi největší lákadla patří například neolitické kultury Černý Vůl či Řivnáč, ale také kulturní památky hrad Okoř či Levý Hradec.

Chci se stěhovat na Praze-západ

Příbram Jedná se o nejrozlehlejší okres středočeského kraje a 3. největší okres České republiky. Pro okres je typické zalesnění území a přirozenou hranici tvoří na severu pásmo Brd. Nejvýznamnějším vodním tokem je řeka Vltava a nachází se zde největší přehrada Čech Orlík, ale také Slapy či Kamýk.

Chci se stěhovat v Příbrami

Rakovník Se svými 55 tisíci obyvateli jde o nejméně lidnatý okres středočeského kraje, jehož významnou památkou je gotický hrad Křivoklát či v Rakovníku nacházející se kostel sv. Bartoloměje. Pro obyvatele zajišťujeme stěhování bytů či stěhování domů, a to vše pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvalitních služeb.

Chci se stěhovat v Rakovníku