Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Tachov

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Tachov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Tachově zajistí? V Tachově a širokém okolí Tachova poskytujeme kompletní a profesionální stěhovací služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY na Tachovsku zajišťuje kvalitní a spolehlivé stěhování bytů, domů, kanceláří, domácností, nábytku, stěhování skladů a veškeré další manipulace a přepravy vybavení bytových i nebytových prostor. Na naší centrální bezplatné lince 800 66 88 88, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře si můžete objednat libovolné stěhovací práce a to NONSTOP.
Možnost dodání profesionálních stěhovacích krabic včetně veškerého obalového materiálu. Cenné předměty kvalitně zabalíme, abychom zajistili jejich bezpečnou přepravu. Ručíme za celkový průběh všech manipulačních prací. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí. Stěhovácký servis poskytujeme 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.
Pod záštitou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ máme jednotné ceny všech našich služeb kompletně po celé ČR a neúčtujeme žádné skryté poplatky. Demontáž a montáž stěhovaného nábytku je nedílnou součástí služeb nejen v Tachově a okolí, ale v celém Plzeňském kraji. Kompletní stěhovací a přepravní servis vám zajistíme rychle a spolehlivě.
Každé stěhování je velmi často složitou životní situací, která se někdy může i zásluhou různých okolních vlivů zkomplikovat. Proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky, kteří mají zkušenosti. Právě zásluhou těchto zkušeností dokážou předcházet různým komplikacím. Už jen odhad množství stěhovaných předmětů, nábytku a krabic je velkým uměním a velmi často nejčastějším omylem našich klientů. Uložení a poskládání veškerých přepravovaných věcí do automobilu je dalším, velmi důležitým faktorem, který se dá naučit jen a jen praxí. Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří rozumí tvrdé práci stěhováků a dokáží vám se vším pomoci a poradit. Vždy udělají maximum pro to, aby celý proces manipulací probíhal přesně podle předem domluvených podmínek a pravidel. Aby správně přistavili automobil, odhadli jeho velikost, zajistili dostatečný počet pracovníků, dostatečný počet stěhovacích krabic, správné množství obalového materiálu a tím uspíšili celkový průběh a ušetřili váš čas.
Obraťte se na naše zkušené pracovníky ze sítě profesionálních stěhováků a ušetřete si čas, nervy, peníze a hlavně zdraví.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Tachově, ale i při stěhování do Tachova, z Tachova nebo po Tachově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Tachově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Tachov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Tachově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si v Tachově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com