EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Tachov

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ TACHOV

Stěhování Tachov - V Tachově a širokém okolí Tachova poskytujeme kompletní a profesionální stěhovací služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY na Tachovsku zajišťuje kvalitní a spolehlivé stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování nábytku, stěhování skladů a veškeré další stěhování bytových a nebytových prostor. Stěhujeme restaurace, stěhujeme hotely, stěhujeme prodejny. Na naší centrální lince nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře si můžete objednat stěhování NON STOP.

Možnost dodání profesionálních stěhovacích krabic včetně veškerého obalového materiálu. Cenné předměty kvalitně zabalíme, abychom zajistili jejich bezpečnou přepravu. Ručíme za celkový průběh stěhování v Tachově. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí. Stěhovací servis poskytujeme 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

Pod záštitou kvalitní sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ máme jednotné ceny stěhování po celé ČR a neúčtujeme žádné skryté poplatky. Demontáž a montáž nábytku je nedílnou součástí našich stěhovacích služeb nejen v Tachově a okolí, ale v celém Plzeňském kraji. Kompletní stěhovací servis, rychle, kvalitně a spolehlivě.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Tachově, ale i při stěhování do Tachova, stěhování z Tachova nebo při stěhování po Tachově! Nenabízíme levné stěhování v Tachově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Tachově.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Tachově, ale i při stěhování do Tachova, stěhování z Tachova nebo při stěhování po Tachově! Nenabízíme levné stěhování v Tachově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Tachově.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Tachově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Tachově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Tachov

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Tachově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Tachova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Tachov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Tachova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Tachova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Tachově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Tachově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Tachova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Tachově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Tachov-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Tachova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook