EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Litoměřice

Stěhování LitoměřiceStěhování Litoměřice – V Litoměřicích i celém Ústeckém kraji stěhujeme malé i velké domácnosti, stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme domy i sportovní centra. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám zajistí kompletní servis stěhování barů a kaváren, stěhování pensionů a ubytoven, ale i stěhování prodejen a krámů. Stěhování bytových a nebytových objektů zajišťujeme nejen v rámci ČR, ale zajišťujeme i mezinárodní stěhování po celé EU.
Stěhujeme nábytek, stěhujeme drobnosti, cennosti, exponáty ale také stěhujeme stroje, těžká břemena, stěhujeme trezory i klavíry. Stěhujeme byty, stěhujeme společnosti i podniky, stěhujeme stavební materiál. Stěhujeme 24 hodin denně o víkendech i svátcích a neustále za stejných a neměnných cenových podmínek. Kdykoli si od nás objednáte jakékoli stěhovací práce, vždy se od našich franchisantů dočkáte rychlého a vstřícného postoje.
Veškeré stěhování i přepravu stěhovaných věcí zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t. Pojištění těchto vozů je naprosto normální. Taktéž dodání obalových materiálů a stěhovacích krabic před stěhováním v Litoměřicích je pro všechny klienty standardem našich stěhovacích služeb. Stačí si jen vyplnit náš objednávkový formulář.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Litoměřicích, ale i při stěhování do Litoměřic, stěhování z Litoměřic nebo při stěhování po Litoměřicích! Nenabízíme levné stěhování v Litoměřicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Litoměřicích. Před požadovaným stěhováním v Litoměřicích nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Litoměřicích si prohlédněte náš ceník stěhování Litoměřice (viz stěhování Litoměřice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Litoměřicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook