EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování trezorů Praha

Stěhování trezorů Praha

Stěhování trezoru v Praze

Stěhování trezoru Praha - Přemýšlíte nad tím, kdo vám pomůže přestěhovat trezor v Praze? Chcete přestěhovat trezor nebo trezorovou skříň a přemýšlíte jak? Sami, ani s kamarády to raději nezkoušejte. Může to být velmi nebezpečné. Trezory váží i stovky kilogramů a k manipulaci s takto těžkými předměty je opravdu lepší, objednat si stěhovací společnost, která se na toto stěhování trezorů specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která odborně poskytuje své stěhovací služby, vám ráda pomůže při stěhování trezoru či trezorových skříní, a to nejen v Praze, ale v celém okolí. Máme potřebné vybavení a pomůcky, které se pro stěhování těchto těžkých předmětů používají. Máme zkušenosti a máme proškolené odborníky, kteří vám se stěhováním trezoru v Praze rádi pomůžou a poradí. Pokud bude potřeba zajistit jeřáb či jinou těžkou techniku, zajistíme v Praze i tyto potřeby. Vy se nemusíte o nic starat a nemusíte riskovat.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování trezoru či trezorové skříně v Praze, ale i při stěhování trezoru či trezorové skříně do Prahy, stěhování trezoru či trezorové skříně z Prahy nebo při stěhování trezoru či trezorové skříně po Praze! Nenabízíme levné stěhování v Praze, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Praze. Před stěhováním v Praze nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb v Praze si prohlédněte náš ceník stěhování Praha (viz stěhování Praha ceník).
Máte kromě stěhování trezoru či trezorové skříně zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Praze zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování trezorů Praha

Skvělý přístup stěhováků při stěhování trezoru v Praze. Milí, vstřícní, ochotní, neskutečně obětaví. Co dokázali unést jsem skutečně nechápal. Doporučuji a všude budu doporučovat.Potřebovali jsme zajistit stěhování trezoru v Praze. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám jako jediná vyšla vstříc v okamžiku, kdy bylo potřeba stěhovat těžkou technikou a zajistit i jeřáb. Vstřícní a spolehliví stěhováci. Děkujeme.?Profesionální a rychlé jednání při stěhování našeho popeláku. Všem můžu doporučit.Potřebovali jsme se postarat o vystěhování starého trezoru z naší kanceláře v Praze. Stěhování jsme jeden den objednali, a hned druhý den se nám o toto stěhování chlapi z EXTRA STĚHOVÁNÍ postarali. Výborná zkušenost, určitě budeme využívat i nadále tyto stěhováky z Prahy.Určitě Všem doporučuji. Spolehlivě a rychle bylo o nás postaráno, za rozumnou cenu. Stěhování trezoru do Prahy zvládli na jedničku. Ještě jednou děkujeme!

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook