EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování bytů Břeclav

Stěhování bytů BřeclavStěhování bytů Břeclav – Potřebujete zajistit stěhování bytu v Břeclavi? Jsme profesionální stěhovací společnost z Břeclavi, která vám tyto stěhovací služby zajistí. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v celém okrese Břeclav zajistí bezproblémové přestěhování vašeho bytu a domácnosti. Váš byt přestěhujeme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Standardní stěhování bytů v Břeclavi automaticky zahrnuje demontáž a následnou montáž nábytku, zajištění obalových materiálů potřebných pro zajištění stěhování vašeho bytu a domácnosti. Veškerý nábytek a vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytu libovolné velikosti, a to nejen v ČR, ale i kamkoli po celé Evropě. V případě vašich dalších požadavků při stěhování bytu vám je milerádi poskytneme.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování bytu v Břeclavi, ale i při stěhování bytu do Břeclavi, stěhování bytu z Břeclavi nebo při stěhování bytu po Břeclavi! Nenabízíme levné stěhování v Břeclavi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Břeclavi. Před požadovaným stěhováním v Břeclavi nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Břeclavi si prohlédněte náš ceník stěhování Břeclav (viz stěhování Břeclav ceník).
Máte kromě stěhování bytu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Břeclavi zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování bytů Břeclav

Využila jsem jak úklid tak stěhování bytu z Břeclavi, spokojenost, doporučuju.Chtěla bych poděkovat za perfektní služby. Včera jsme měli objednané stěhování bytu v Břeclavi na 13 h. Pánové přijeli přesně tak, jak bylo domluveno. Stěhování proběhlo naprosto v pořádku, byli skvělí!!! Děkuji za profesionální přístup, byli jsme opravdu moc spokojeni!Doporučila jsem tyto stěhováky svým klientům. Kluci jsou makáči. Stěhování bytu z Břeclavi proběhlo tak rychle, že jsem se nestačila ani rozkoukat a naši klienti byli kompletně přestěhováni. Stěhováci byli velmi ochotní, ohleduplní a milí. S cenou naprostá spokojenost, co se domluvilo, to také platilo. Kluky budu rozhodně dál doporučovat. Skutečně jsem byla velmi mile překvapena profesionálním a spolehlivým přístupem této stěhovací firmy. V dnešní době se to tak často nevidí, natož když jsem zjistila, že je to celkem velká nadnárodní franchisová společnost EXTRA SLUŽBY. Většinou je u takto velkých společností zmatek, ale tady bylo vše naprosto dokonale zorganizované, od počáteční komunikace až do finálního ukončení stěhování bytu.Skvělý přístup stěhováků. Milí, vstřícní, ochotní, neskutečně obětaví. Stěhování bytu z Břeclavi zvládli rychleji než já osobákem. Doporučuji a budu doporučovat. Kluci se skutečně nemají za co stydět. Byly naprosto skvělí stejně jako cena za jejich výbornou práci.Stěhování bytu mé matky z Břeclavi bylo provedeno naprosto luxusně. Pánům skutečně moc moc děkuju jak se o nás postarali. Svojí práci ovládají skvěle, vřele doporučuji 👍 👍.Stěhovací firma EXTRA SLUŽBY byla velmi profesionální při stěhování našeho bytu v Břeclavi, se službami jsme byli velice spokojeni.Stěhování bytu do Břeclavi. Naprostá spokojenost. O vše se postarali, neměli jsme s ničím žádné starosti. Chtěl bych pánům touto cestou poděkovat. Určitě doporučuji využívat tuto společnost EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook