EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování hotelů či ubytoven Svitavy

Stěhování hotelů či ubytoven SvitavyStěhování hotelů či ubytoven Svitavy – Potřebujete přestěhovat nebo vystěhovat hotel? Potřebujete přestěhovat nebo vystěhovat ubytovnu? Potřebujete přestěhovat nebo vystěhovat pension? Potřebujete zajistit stěhování hotelu či ubytovny ve Svitavách a hledáte spolehlivého a kvalitního poskytovatele těchto stěhovacích služeb? Rekonstruujete svůj hotel, ubytovnu nebo pension a potřebujete nastěhovat, vynosit a rozmístit veškeré vybavení a nábytek po celém objektu ve Svitavách? Zkontaktujte naší profesionální stěhovací společnost EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám a zorganizujeme celý průběh stěhování, a to nejen ve Svitavách, ale v celém Pardubickém kraji. Nastěhujeme či přestěhujeme nábytek, vybavení, dekoraci, ale i sanitu či elektroniku kterou máte nebo chcete mít ve svých hotelech, pensionech či jiných ubytovacích zařízeních. Veškeré vybavení těchto ubytovacích zařízeních vám naše společnost EXTRA SLUŽBY nastěhuje, vynosí, přemístí či vystěhuje přesně podle vašich požadavků a přání. Na jakékoli stěhování hotelu či ubytovny použijeme vždy vlastní vozy od 3,5t do 24t. Jakožto odborníci na tyto stěhovací služby vám kompletně zajistíme celý průběh těchto stěhovacích prací, a to nejen ve Svitavách, ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování hotelu či ubytovny ve Svitavách, ale i při stěhování hotelu či ubytovny do Svitav, stěhování hotelu či ubytovny ze Svitav nebo při stěhování hotelu či ubytovny po Svitavách! Nenabízíme levné stěhování ve Svitavách, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Svitavách. Před požadovaným stěhováním ve Svitavách nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Svitavách si prohlédněte náš ceník stěhování Svitavy (viz stěhování Svitavy ceník).
Máte kromě stěhování hotelu či ubytovny zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Svitavách zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování hotelů či ubytoven Svitavy

Minulý týden jsme potřebovali zajistit stěhování několika pokojů naší ubytovny ve Svitavách . Na základě kladných referencí jsme si vybrali společnost EXTRA SLUŽBY. A Skutečně jsme vybrali skvěle. I my budeme nadále tuto společnost doporučoval, protože jejich komunikativnost, pracovitost a profesionalita při poskytování svých služeb je něco, co se v tuté době už tak často nevidí. Každopádně doporučujeme při stěhování využívat tuto společnost. Jsou skvělý.Tato společnost nám zajišťovala kompletní stěhovací služby při stěhování více než 140 hotelových pokojů ve Svitavách. Celé stěhování provedli na jedničku. S čistým svědomím můžeme každému doporučit.Stěhování ubytovny ve Svitavách – naprosto perfektně odvedená práce. Doporučuju a moc chválím.Potřebovali jsme obměnit vybavení našeho hotelu ve Svitavách. O vše, včetně kompletní dopravy se nám postarala spol. EXTRA SLUŽBY. Kompletní nastěhování nového vybavení, které probíhalo na několik etap klaplo vždy přesně tak, jak jsme měli s touto firmou domluvené. Musím je pochválit za jejich spolehlivost, zajištění kompletní montáže a skvěle odvedenou práci.Moc jsem chtěla touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY, která mi byla nápomocna při stěhování mého penzionu ve Svitavách. Veškeré vybavení a nábytek přestěhovali tak jak jsem si přála a po ukončení celého stěhování my ještě zajistili úklidové služby. Tento servis skutečně doporučuji👍.Spolehliví, pracovití, výborná komunikace. Zajištění stěhování ubytovny. Doporučuju.Využil jsme služeb této společnosti při stěhování hotelu ve Svitavách. S celým průběhem stěhování jsme byli maximálně spokojeni.Při zajištění stěhování penzionu ve Svitavách jsme využili služeb stěhovací společnosti EXTRA SLUŽBY. Celý průběh stěhování se odvíjel absolutně perfektně. Není nic, co by se jim dalo vytknout. Jejich postoj je skutečně profesionální. I nadále budeme využívat pracovníky této stěhovací společnosti.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook