EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování kanceláří Praha 7

Stěhování kanceláří Praha 7

Stěhování kanceláře na Praze 7 (sedm)

Stěhování kanceláře Praha 7 (sedm) - Poptáváte nebo sháníte stěhování kanceláří na Praze 7 (sedm)? Jsme profesionální stěhovací firma z Prahy 7 (sedm), která vám tyto stěhovací služby zajistí. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v celé městské části Praha 7 (sedm) zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby přestěhování vaší kanceláře či vašich kanceláří. Stěhování kanceláří vám poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Standardní stěhování kanceláří na Praze 7 (sedm) automaticky zahrnuje obalení kancelářského nábytku proti poškození, demontáž a následnou montáž nábytku, je-li to nutné z důvodu bezpečné přepravy a samozřejmě rozmístění přestěhovaného kancelářského nábytku a vybavení dle vašich instrukcí. V případě jiného požadavku při stěhování kanceláří vám jej milerádi poskytneme. Veškeré stěhovací pomůcky, obalový materiál a stěhovací krabice potřebné pro stěhování kanceláří jsou součástí dodávky naší stěhovací služby.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování kanceláří na Praze 7 (sedm), ale i při stěhování kanceláří do Prahy 7 (sedm), stěhování kanceláří z Prahy 7 (sedm) nebo při stěhování kanceláří po Praze 7 (sedm)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 7 (sedm), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 7 (sedm). Před stěhováním na Praze 7 (sedm) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 7 (sedm) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 7 (sedm) (viz stěhování Praha 7 (sedm) ceník).
Máte kromě stěhování kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 7 (sedm) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování kanceláří Praha 7

Jsem opravdu velmi spokojen. Stěhování kanceláře na Praze 7 (sedm) proběhlo v pořádku a bez jediného problému.Stěhování kanceláří z Prahy 7 (sedm) do Hradce Králové. Výborná komunikace, naprosto precizní a ochotní stěhováci. Veškerý stěhovaný nábytek rozebrali, obalili a na místě zase vše smontovali. Velkým překvapením a plusem pro tuto společnost byl potom fakt, že jsem v naprostém klidu mohl za tyto služby zaplatit platební kartou. To jsem skutečně ocenil. Rozhodně budu tuto stěhovací společnost doporučovat a v případě potřeby i nadále využívat. Strašně moc děkuju. Fandím vám.Stěhování z kanceláře na Praze 7 (sedm). Pohodička, žádný problém. V tutej době super přístup. Díky chlapy. Kdykoli budu potřebovat stěhování, rozhodně beru vás.Využil jsem služby hodinového manžela od této společnosti a potom i stěhování kanceláře na Praze 7 (sedm). Vždy naprostá spokojenost, určitě doporučuji.Od této společnosti jsem si objednala stěhování kanceláře na Praze 7 (sedm). Přijeli ještě před domluveným termínem, krásně barevně a čistě oblečení. Vše co jsme si ujednali přesně platilo a to jak odhadovaná doba stěhování kanceláře, tak i cena. Za mě jednička s hvězdičkou, doporučuji.Naprostá spokojenost se stěhováním kanceláře na Praze 7 (sedm), děkuju moc...Na doporučení jsme využili tuto stěhovací firmu na stěhování našich kanceláří na Praze 7 (sedm) a byli jsme maximálně spokojeni. Moc děkujeme stěhovákům za ochotu a trpělivost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook