Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Stěhování Žatec (okres Louny)

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ Žatec

Stěhování Žatec - Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen v Žatci, ale i v celém okrese Louny. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při stěhování nejen ze Žatce, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Žatce. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.

Obec Žatec je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme v Žatci, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, stěhování domu, stěhování kanceláře, stěhování firmy nebo stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, stěhování vybavení či stěhování zařízení, které požadujete ze Žatce přestěhovat, nebo naopak do Žatce nastěhovat.

Obec Žatec je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen v Žatci, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných v Žatci.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Žatci, ale i při stěhování do Žatce, stěhování ze Žatce nebo při stěhování po Žatci!

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Žatci zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!


společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt