Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Stěhování Vršovice (Praha 10)

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ Vršovice

Stěhování Vršovice - Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen ve Vršovicích, ale i v celé městské části Praha 10. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při stěhování nejen z Vršovic, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Vršovic. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.

Městská čtvrť Vršovice je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Vršovicích, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, stěhování domu, stěhování kanceláře, stěhování firmy nebo stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, stěhování vybavení či stěhování zařízení, které požadujete z Vršovic přestěhovat, nebo naopak do Vršovic nastěhovat.

Městská čtvrť Vršovice je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám mile rádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen ve Vršovicích, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných ve Vršovicích.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Vršovicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!


společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2018 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt