EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Benátky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ Benátky nad Jizerou

Stěhování Benátky nad Jizerou - Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen v Benátkách nad Jizerou, ale i v celém okrese Mladá Boleslav. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při stěhování nejen z Benátek nad Jizerou, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Benátek nad Jizerou. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.

Obec Benátky nad Jizerou je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme v Benátkách nad Jizerou, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, stěhování domu, stěhování kanceláře, stěhování firmy nebo stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, stěhování vybavení či stěhování zařízení, které požadujete z Benátek nad Jizerou přestěhovat, nebo naopak do Benátek nad Jizerou nastěhovat.

Obec Benátky nad Jizerou je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen v Benátkách nad Jizerou, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných v Benátkách nad Jizerou.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Benátkách nad Jizerou, ale i při stěhování do Benátek nad Jizerou, stěhování z Benátek nad Jizerou nebo při stěhování po Benátkách nad Jizerou! Nenabízíme levné stěhování v Benátkách nad Jizerou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Benátkách nad Jizerou.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Benátkách nad Jizerou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Benátkách nad Jizerou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Benátky nad Jizerou

Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Benátek nad Jizerou do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Benátkách nad Jizerou s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Benátkách nad Jizerou. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Benátek nad Jizerou. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Benátkách nad Jizerou využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Benátky nad Jizerou-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Benátek nad Jizerou. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Benátek nad Jizerou. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Benátkách nad Jizerou. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Benátek nad Jizerou. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Benátky nad Jizerou-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook