Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Stěhování Žďár (okres Mladá Boleslav)

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ Žďár

Stěhování Žďár - Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen ve Žďáru, ale i v celém okrese Mladá Boleslav. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při stěhování nejen ze Žďáru, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Žďáru. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.

Obec Žďár je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Žďáru, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé stěhovací služby, jako například stěhování bytu, stěhování domu, stěhování kanceláře, stěhování firmy nebo stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, stěhování vybavení či stěhování zařízení, které požadujete ze Žďáru přestěhovat, nebo naopak do Žďáru nastěhovat.

Obec Žďár je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám mile rádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen ve Žďáru, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných ve Žďáru.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Žďáru zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte ve Žďáru spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!


společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2018 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt