EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování chaty či chalupy Mladá Boleslav

Stěhování chaty či chalupy Mladá BoleslavStěhování chaty či chalupy Mladá Boleslav – Potřebujete vystěhovat, nebo naopak nastěhovat nábytek a vybavení do svého rekreačního objektu v Mladé Boleslavi? Ať už se jedná o chatu nebo chalupu v Mladé Boleslavi či okolí, velmi rádi vám toto stěhování zajistíme a poskytneme. Oslovte nás prostřednictvím online formuláře nebo telefonátem na centrální linku 800 66 88 88 se svojí poptávkou stěhování chaty nebo chalupy v Mladé Boleslavi nebo v celém Středočeském kraji, a my se již o vše postaráme. Jakýkoli druh stěhování z chaty či na chatu nebo stěhování z chalupy či na chalupu naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí s profesionálním přístupem. Ať už chcete ze své chaty či chalupy vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či jiný nábytek, postaráme se vám o kompletní a spolehlivý stěhovací servis nejen v Mladé Boleslavi, ale i v celém okolí.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mladé Boleslavi, ale i při stěhování chaty či chalupy do Mladé Boleslavi, z Mladé Boleslavi nebo po Mladé Boleslavi! Nenabízíme levné stěhování v Mladé Boleslavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Mladá Boleslav ceník).
Máte kromě stěhování chaty či chalupy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Mladé Boleslavi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování chaty či chalupy Mladá Boleslav

Zásluhou chlapců z této stěhovací společnosti se nám předevčírem povedlo přestěhovat celou naši chalupu kousek od Mladé Boleslavi. Měla jsem z tohoto stěhování velké obavy, ale kluci byli naprosto špičkový. Při pohledu na jejich šikovnost jsem ztratila veškeré obavy spojené s tímto stěhováním. Chtěla bych chlapcům ještě jednou moc poděkovat, že mi stres, spojený s tímto stěhováním dokázali tak ulehčit. Rozhodně je budu všude doporučovat, protože jsou opravdu skvělý.V neděli jsme zazimovaly a přestěhovali chatu v Mladé Boleslavi. Pánům ze společnosti extra by jsem chtěla poděkovat za jejich včasný příjezd, profesionální přístup, a hlavně za špičkovou cenu za kterou nás přestěhovali. Děkuju. Děkuju. Děkuju.Objednání stěhování chaty v Mladé Boleslavi přes webový objednávkový formulář bylo velmi jednoduché a rychlé. Technici se mi ozvali během 0,5 hod. Samotné stěhování chaty proběhlo naprosto perfektně. Děkuji a doporučuji.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám zajišťovala vystěhování nově zakoupené zemědělské usedlosti v Mladé Boleslavi. Profesionální a vřelý přístup všech zaměstnanců této společnosti bych ohodnotil na výbornou.Stěhování chaty v Mladé Boleslavi. Výborná práce stěhováků.Chalupu v Mladé Boleslavi jsme stěhovali pomocí společnosti EXTRA SLUŽBY. S jejich prací jsme byli maximálně spokojeni.Chtěla bych poděkovat pánům ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ za jejich včerejší, špičkově odvedenou práci při stěhování mé chaty v Mladé Boleslavi. Moc moc děkuji, každopádně doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook