EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování uměleckých předmětů Rychnov nad Kněžnou

Stěhování uměleckých předmětů Rychnov nad Kněžnou

Stěhování uměleckých předmětů v Rychnově nad Kněžnou

Stěhování uměleckých předmětů Rychnov nad Kněžnou - Potřebujete kvalitně a spolehlivě přestěhovat umělecké předměty, starožitnosti nebo jiné hodnotné, významné či křehké předměty v Rychnově nad Kněžnou nebo v okolí? Hledáte společnost, která se vám s náležitou péčí a zárukou o stěhování těchto věcí postará? Oslovte naši síť EXTRA STĚHOVÁNÍ. Již léta poskytujeme svým klientům nejen v okrese Rychnov nad Kněžnou, ale po celé Evropě nadstandardní stěhovací služby se zaměřením na stěhování uměleckých děl, stěhování starožitností a jiných hodnotných a cenných předmětů. Všichni naši franchisanti jsou pojištěni, jsou detailně proškoleni jak nakládat s patřičnou péčí s takovými předměty a jak zajistit jejich maximálně spolehlivou přepravu a přestěhování. Velmi rádi vám s tímto procesem stěhování obrazů, soch či jiných uměleckých předmětů a děl pomůžeme v celém okrese Rychnov nad Kněžnou.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování uměleckých předmětů, starožitností nebo jiných křehkých předmětů v Rychnově nad Kněžnou, ale i při stěhování uměleckých předmětů, starožitností nebo jiných křehkých předmětů do Rychnova nad Kněžnou, stěhování uměleckých předmětů, starožitností nebo jiných křehkých předmětů z Rychnova nad Kněžnou nebo při stěhování uměleckých předmětů, starožitností nebo jiných křehkých předmětů po Rychnově nad Kněžnou! Nenabízíme levné stěhování v Rychnově nad Kněžnou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Rychnově nad Kněžnou. Před stěhováním v Rychnově nad Kněžnou nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb v Rychnově nad Kněžnou si prohlédněte náš ceník stěhování Rychnov nad Kněžnou (viz stěhování Rychnov nad Kněžnou ceník).
Máte kromě stěhování uměleckých předmětů, starožitností nebo jiných křehkých předmětů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování uměleckých předmětů Rychnov nad Kněžnou

Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní služby. Objednala jsem si stěhování cenných obrazů v Rychnově nad Kněžnou. Pánové přijeli přesně tak, jak jsme se domluvili. Stěhování proběhlo bez chybičky, byli skvělí!!! Vše pečlivě zabalili a zabezpečili a v pořádku převezli, jak jsem potřebovala. Děkuji za profi přístup, byla jsem moc spokojená!Děkuju za precizní přístup při stěhování mé sbírky hudebních nástrojů. Rád vás budu doporučovat.Stěhování knihovny z Rychnova nad Kněžnou – výborná práce, doporučuju.Včera mi tato společnost pomáhala při stěhování a přepravě 2000 kusů leteckých modelů z Rychnova nad Kněžnou. Chtěl by jsem poděkovat za opatrnost a šetrnost, kterou mi chlapi z této stěhovací firmy věnovali. Vše jsme přepravili v naprostém pořádku aniž by se některý z modelů poničil. Doporučuji služeb těchto pánů, jsou to mistři ve svém oboru.Chci poděkovat za stěhování 16 ks hodin, které jsme stěhovali z Německa do Rychnova nad Kněžnou. Tyto stěhováci nám skutečně moc pomohli. Postarali se o celý proces zajištění a přepravy tohoto cenného nákladu. Moc děkuji za vaši nadstandardně odvedenou práci.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook