EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování úřadu Jablonec nad Nisou

Stěhování úřadu Jablonec nad NisouStěhování úřadu Jablonec nad Nisou – Potřebujete se od A do Z postarat o přestěhování úřadu či instituce v Jablonci nad Nisou a sháníte kvalitní a prověřenou stěhovací službu? Franchisová síť stěhováků s názvem EXTRA SLUŽBY vám tyto služby velmi ráda poskytne a zajistí. Tato společnost byla založena v roce 2006 a za celou dobu své existence má desítky franchisových poboček profesionálních stěhováků, jejichž prostřednictvím vám kdykoli zajistí a poskytne veškeré stěhovací a vyklízecí služby spojené se stěhováním úřadů a institucí. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhování úřadu vám celé naplánujeme, zorganizujeme a poskytneme ve vámi vybraných časových intervalech včetně případných oprav či úklidů. Stěhování úřadů je poskytováno na nejvyšší možné profesionální úrovni, a to nejen v Jablonci nad Nisou, ale i v okolí. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, spolehlivost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech našich franchisantů sítě EXTRA SLUŽBY při poskytování stěhování úřadů či institucí v Jablonci nad Nisou.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování úřadu či instituce v Jablonci nad Nisou, ale i při stěhování úřadu či instituce do Jablonce nad Nisou, stěhování úřadu či instituce z Jablonce nad Nisou nebo při stěhování úřadu či instituce po Jablonci nad Nisou! Nenabízíme levné stěhování v Jablonci nad Nisou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jablonci nad Nisou. Před požadovaným stěhováním v Jablonci nad Nisou nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Jablonci nad Nisou si prohlédněte náš ceník stěhování Jablonec nad Nisou (viz stěhování Jablonec nad Nisou ceník).
Máte kromě stěhování úřadu či instituce zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování úřadu Jablonec nad Nisou

Se společností EXTRA SLUŽBY máme ty nejlepší zkušenosti. Jsou spolehliví, přesní, velmi vstřícní. Určitě doporučujeme.Pravidelně využíváme služeb této stěhovací společnosti. Doufáme, že tomu bude tak i nadále, neboť si skutečně vážíme jejich profesionálního přístupu při stěhování našich úředních budov. Nejenže jsou vždycky výborně oblečení a upravení, ale mají i výborné vystupování.Při stěhování úředních listin v Jablonci nad Nisou jsme využili společnost EXTRA SLUŽBY. Celé stěhování zvládli v naprosto luxusním čase. Určitě doporučujeme využívat tuto stěhovací společnost. Nejenže nabídli nejlepší cenové podmínky, ale poskytli i naprosto luxusní služby.Stěhování, demontáž, montáž. Dokonce zajistili i úklid. Naprostá spokojenost. Precizní stěhovací servis.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook