EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Kašperské Hory (Klatovy)

Stěhování Kašperské Hory (Klatovy)Stěhování Kašperské Hory – Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA SLUŽBY vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen v Kašperských Horách, ale i v celém okrese Klatovy. Poskytneme vám kompletní služby při stěhování nejen z Kašperských Hor, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Kašperských Hor. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.
Obec Kašperské Hory je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zásluhou toho vám můžeme v Kašperských Horách, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé služby, jako například stěhování bytu, domu, kanceláře,firmy nebo při stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, vybavení či bytového zařízení, které požadujete z Kašperských Hor přestěhovat, nebo naopak do Kašperských Hor nastěhovat.
Obec Kašperské Hory je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen v Kašperských Horách, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných v Kašperských Horách.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Kašperských Horách, ale i při stěhování do Kašperských Hor, stěhování z Kašperských Hor nebo při stěhování po Kašperských Horách! Nenabízíme levné stěhování v Kašperských Horách, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Kašperských Horách. Před požadovaným stěhováním v Kašperských Horách nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Kašperských Horách si prohlédněte náš ceník stěhování Kašperské Hory (viz stěhování Kašperské Hory ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kašperských Horách zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Kašperských Horách spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kašperských Horách řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Kašperské Hory

Stěhování Kašperské Hory-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Kašperských Hor. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Kašperských Hor do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Kašperských Horách s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Kašperských Horách. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Kašperských Hor. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Kašperských Hor. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Kašperských Horách využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Kašperské Hory -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Kašperských Hor. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Kašperských Horách. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook