Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 20, tento týden 58, tento měsíc 358, tento rok 358
Objednat

Stěhování Švihov

800 66 88 88Potřebujete zajistit levné stěhování v obci Švihov a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám tyto práce ve Švihově poskytne? Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen ve Švihově, ale i v celém okrese Klatovy. Poskytneme vám kompletní služby při stěhování nejen ze Švihova, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Švihova. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.
Obec Švihov je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Švihově, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé služby, jako například stěhování bytu, domu, kanceláře,firmy nebo při stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, vybavení či bytového zařízení, které požadujete ze Švihova přestěhovat, nebo naopak do Švihova nastěhovat.
Obec Švihov je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen ve Švihově, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných ve Švihově.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Švihově, ale i při stěhování do Švihova, ze Švihova nebo po Švihově! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Švihově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Švihov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Švihově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si ve Švihově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Švihově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com