EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování klavírů Švihov (Klatovy)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete ve Švihově či okolí přestěhovat klavír, piano nebo pianino? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která právě tyto stěhovací služby klavírů, pian a pianin poskytuje, a to nejen ve Švihově a okolí, ale v celém okrese Klatovy. Postaráme se vám o přepravu hudebního nástroje s patřičnou opatrností a profesionálním přístupem. Váš hudební nástroj obalíme, abychom zabránili jeho poškození, ručně přemístíme do vhodného dopravního prostředku a převezeme na vámi určené místo. Zde ho opět ručně přemístíme a ustavíme podle vašich pokynů. Stěhování klavírů je nelehký proces, u kterého je potřeba zkušeností a praxe. Rádi vám s tímto procesem stěhování klavíru nebo piana ve Švihově pomůžeme.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Švihově, ale i při stěhování klavíru, piana či pianina do Švihova, ze Švihova nebo po Švihově! Nenabízíme levné stěhování ve Švihově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování klavírů Švihov ceník).
Máte kromě stěhování klavíru, piana či pianina zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Švihově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si uklidit a hledáte ve Švihově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Švihově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Potřebovali jsme přestěhovat piano v našem domě ve Švihově. Přijeli velmi šikovní a obětaví stěhováci u kterých bylo poznat, že mají opravdu zkušenosti k nezaplacení. Vše proběhlo v naprostém pořádku bez jakýchkoli komplikací. Děkujeme, doporučujeme.Parádní práce při zajištění stěhování varhan ve Švihově. Dochvilní, spolehliví, pracovití. Stěhování můžu vřele doporučit.Perfektní zajištění stěhování klavíru ze Švihova. Bez chybičky, rychle, opatrně.Můj požadavek byl přestěhovat pianino ze Švihova do Prahy a večer zase zpět. Perfektní komunikativnost a spolehlivost této stěhovací firmy mi byla velmi příjemná. Doporučuji.Stěhování klavíru ve Švihově. Perfektní služba této stěhovací firmy.Včera jsme ve Švihově stěhovali staré piano z baráku po našem dědovi. Chlapi odvedli špičkovou práci, za kterou by jsem jim chtěla touto cestou poděkovat. Děkuju a budu všude chválit.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook