EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhovací služby Klatovy

Stěhovací služby Klatovy

Stěhování v Klatovech

Levné stěhování Klatovy - profesionální stěhovací práce NONSTOP. V Klatovech zajišťujeme spolehlivé a cenově přijatelné stěhování. Poskytneme vám stěhování domů, stěhování bytů, stěhování pensionu či ubytovny, stěhování prodejny nebo obchodu, stěhování firem, archivů, skladů. Zajistíme vám stěhování kanceláří, ale také stěhování stavebního materiálu jako jsou cihly, okna, dveře, dlažba, sanita a další.

EXTRA SLUŽBY na Klatovsku nabízí širokou škálu svých stěhovacích služeb, zaměřených na stěhování bytových a nebytových prostor. Zajistíme vám dodání veškerého obalového materiálu a stěhovacích krabic, abychom zamezili poničení vašeho stěhovaného a přepravovaného majetku. Kdykoli se vám postaráme o stěhování trezorů, sejfů a dalších těžkých břemen.

EXTRA STĚHOVÁNÍ je tu pro vás 24 hodin denně včetně víkendů a svátků, se zárukou značkové kvality stěhování v Klatovech a okolí. Součástí stěhování je pojištění veškerého přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč, jednotné a přehledné ceny za hodinu práce a žádné další nesmyslné poplatky. Usměvaví stěhováci od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ vám maximálně usnadní vaše stěhování v Klatovech.

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhovací služby Klatovy

Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby z Klatov. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby v Klatovech. Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu v Klatovech. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...Při stěhování z Klatov jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost z Klatov. Všem doporučuji.Stěhování Klatovy - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Parádní stěhovací služby z Klatov do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování z Klatov běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby v Klatovech, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook