Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 4, tento týden 4, tento měsíc 442, tento rok 442
Objednat

Stěhovací služby Nýrsko

800 66 88 88Potřebujete zajistit levné stěhovací služby v obci Nýrsko a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám tyto práce v Nýrsku poskytne? Potřebujete zajistit stěhování v Nýrsku a sháníte spolehlivou stěhovací službu? Franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ byla založena v roce 2006. Na území ČR má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů poskytujících právě tyto práce. A jelikož tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to proškolení odborníci na stěhování, kteří poskytují veškeré své služby s vysokým a neměnným standardem pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá specializace a obživa, bylo tak docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhovací práce těchto profesionálů jsou poskytované na špičkové úrovni, a to nejen v Nýrsku, ale i v celém Plzeňském kraji. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování všech služeb v Nýrsku.
Máte kromě stěhovacích služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Nýrsku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si v Nýrsku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Nýrsku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu v Nýrsku. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...Při stěhování z Nýrska jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby v Nýrsku . Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost z Nýrska. Všem doporučuji.Stěhování Nýrsko - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování z Nýrska běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby v Nýrsku, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.Parádní stěhovací služby z Nýrska do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby z Nýrska. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.