EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování kanceláří Malovice (Prachatice)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPoptáváte nebo sháníte stěhování kanceláří v Malovicích? Jsme profesionální stěhovací firma z okolí Malovic, která vám tyto stěhovací služby zajistí. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v celém okrese Prachatice zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby přestěhování vaší kanceláře či vašich kanceláří. Stěhování kanceláří vám poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Standardní stěhování kanceláří v Malovicích automaticky zahrnuje obalení kancelářského nábytku proti poškození, demontáž a následnou montáž nábytku, je-li to nutné z důvodu bezpečné přepravy a samozřejmě rozmístění přestěhovaného kancelářského nábytku a vybavení dle vašich instrukcí. V případě jiného požadavku při stěhování kanceláří vám jej milerádi poskytneme. Veškeré stěhovací pomůcky, obalový materiál a stěhovací krabice potřebné pro stěhování kanceláří jsou součástí dodávky naší stěhovací služby.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Malovicích, ale i při stěhování kanceláří do Malovic, z Malovic nebo po Malovicích! Nenabízíme levné stěhování v Malovicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování kanceláří Malovice ceník).
Máte kromě stěhování kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Malovicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování kanceláří Malovice

Stěhování z kanceláře v Malovicích. Pohodička, žádný problém. V tutej době super přístup. Díky chlapy. Kdykoli budu potřebovat stěhování, rozhodně beru vás.Využil jsem služby hodinového manžela od této společnosti a potom i stěhování kanceláře v Malovicích. Vždy naprostá spokojenost, určitě doporučuji.Od této společnosti jsem si objednala stěhování kanceláře v Malovicích. Přijeli ještě před domluveným termínem, krásně barevně a čistě oblečení. Vše co jsme si ujednali přesně platilo a to jak odhadovaná doba stěhování kanceláře, tak i cena. Za mě jednička s hvězdičkou, doporučuji.Naprostá spokojenost se stěhováním kanceláře v Malovicích, děkuju moc...Na doporučení jsme využili tuto stěhovací firmu na stěhování našich kanceláří v Malovicích a byli jsme maximálně spokojeni. Moc děkujeme stěhovákům za ochotu a trpělivost.Jsem opravdu velmi spokojen. Stěhování kanceláře v Malovicích proběhlo v pořádku a bez jediného problému.Stěhování kanceláří z Malovic do Hradce Králové. Výborná komunikace, naprosto precizní a ochotní stěhováci. Veškerý stěhovaný nábytek rozebrali, obalili a na místě zase vše smontovali. Velkým překvapením a plusem pro tuto společnost byl potom fakt, že jsem v naprostém klidu mohl za tyto služby zaplatit platební kartou. To jsem skutečně ocenil. Rozhodně budu tuto stěhovací společnost doporučovat a v případě potřeby i nadále využívat. Strašně moc děkuju. Fandím vám.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook