EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování obchodu či prodejny Sadov (okres Karlovy Vary)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ OBCHODU ČI PRODEJNY v Sadově

Stěhování obchodu či prodejny Sadov - Potřebujete zajistit kvalitní stěhování obchodu či prodejny v Sadově a hledáte spolehlivého a rychlého poskytovatele těchto stěhovacích služeb? Potřebujete nastěhovat nábytek a vybavení do prodejny, krámu či obchodu nebo potřebujete přestěhovat svoji prodejnu nebo obchod v Sadově? Kontaktujte naší profesionální stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, a my se vám již postaráme o to, aby veškeré vybavení, zařízení nebo skladové zásoby byly přestěhovány tak, jak si sami budete přát. Toto stěhování prodejny či obchodu vám 24 hodin denně zajistíme nejen v Sadově, ale v celém okrese Karlovy Vary? Přestěhujeme vám nábytek, regály, zboží, vybavení, dekoraci i elektroniku. Vše co budete potřebovat přestěhovat ze svých prodejen a krámů, nebo naopak nastěhovat do svých prodejen a obchodů vám zajistí naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ. Veškeré vybavení vašich prodejen a obchodů vám nejen vynosíme, nastěhujeme nebo přestěhujeme, ale postaráme se i o montáž a kompletaci nábytku či regálů. Všechny stěhovací služby vám zajistíme pomocí vlastních vozů od 3,5t do 24t. Jakožto profesionálové vám zajistíme kompletně celý průběh stěhování obchodu či prodejny, a to nejen v Sadově, ale i v celém okolí Sadova.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování obchodu či prodejny v Sadově, ale i při stěhování obchodu či prodejny do Sadova, stěhování obchodu či prodejny ze Sadova nebo při stěhování obchodu či prodejny po Sadově! Nenabízíme levné stěhování v Sadově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Sadově.

Máte kromě stěhování obchodu či prodejny zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Sadově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování obchodu či prodejny Sadov

Chtěla by jsem touto cestou poděkoval za vynikající stěhovací práce při zajištění stěhování mého obchůdku v Sadově. Kluci přijeli přesně na čas, vše rozebrali, zabalili, nanosili do auta a odvezli do mého nového obchodu. Stěhování proběhlo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji, určitě vás budu doporučovat.Stěhování prodejny potravin v Sadově. Super cena, super výkon. Doporučuju.Přesto že jste potřebovali zajistit stěhování našeho krámu v Sadověpřes víkend, nebyl to pro tuto společnost žádný problém. Za nás velká pochvala a velký dík.Určitě doporučuji, příjemné vystupování, nic nebylo problém, cena odpovídající, nijak přehnaná. Jsem ráda, že jsem vybrala právě EXTRA STĚHOVÁNÍ, aby nám odstěhovali náš obchod v Sadově.Stěhování dvou prodejen v Sadově. Dokonalé, rychlé, precizní. Naprosto o vše se postarali. Není co vytknout. Doporučuji.Výborný stěhovací servis při zajištění přestěhování našeho krámku v Sadově. Můžu doporučit.Vynikající stěhovací práce při zajištění stěhování našich obchodů v Sadově. O vše se postarali, zajistili kamiony i převoz našich skladových zásob. Převezli a naskládali, jak jsme potřebovali. Bylo krásné, že neřeší čas, ale pouze to, aby bylo vše hotovo. Děkujeme, Vřele doporučujeme.Stěhování obchodu v Sadově. Naprostá spokojenost. O vše se postarali, neměli jsme s ničím žádné starosti. Chtěl bych pánům touto cestou poděkovat. Určitě doporučuji využívat tuto stěhovací společnost.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook