EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování fitness Stříbro (okres Tachov)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ FITNESS ve Stříbře

Stěhování fitness Stříbro - Zařizujete nebo likvidujete fitness studio ve Stříbře? Potřebujete nastěhovat veškeré vybavení a stroje do svého nového fitness ve Stříbře? Nebo chcete naopak veškeré vybavení a fitness stroje odstěhovat či přestěhovat a hledáte vhodného poskytovatele těchto stěhovacích služeb ve Stříbře nebo v okrese Tachov? Jakékoli fitness stroje a fitness vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, vystěhuje, přestěhuje nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat libovolně velké a těžké fitness stroje a zařízení, postaráme se vám o kompletní zajištění těchto stěhovacích služeb nejen ve Stříbře, ale i v celém okolí Stříbra.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování fitness ve Stříbře, ale i při stěhování fitness do Stříbra, stěhování fitness ze Stříbra nebo při stěhování fitness po Stříbře! Nenabízíme levné stěhování ve Stříbře, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Stříbře.

Máte kromě stěhování fitness zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Stříbře zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte ve Stříbře spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Stříbře řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování fitness Stříbro

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám tento týden zajišťovala kompletní stěhování naší posilovny ve Stříbře. Stěhovali nejen posilovací stroje, ale i solária. Touto cestou by jsme jim chtěli poděkovat za jejich výborně odvedenou práci. Veškeré stěhovací práce byli na prvotřídní úrovni. Za nás dáváme 10 hvězdiček a doporučujeme.Děkuju za pomoc při stěhování fitka ve Stříbře. Parádní práce. Doporučuju.Pracovníci z této společnosti nám zajišťovaly kompletní stěhovací servis při stěhování našeho fitness centra ve Stříbře. Není co vytknout. Nejenže se postarali o kompletní montáž všech posilovacích strojů, ale zajistili nám i kompletní úklidové služby těchto strojů. Jejich podnikatelské schopnosti jsou excelentní. Určitě kdykoli využijeme i do budoucna jejich stěhovací služby. Doporučujeme.Touto cestou děkuji všem pracovníkům firmy EXTRA STĚHOVÁNÍ za poskytnuté stěhovací služby. Velmi mi pomohly při stěhování posilovny ve Stříbře. Za jejich služby dávám palec nahoru 👍 a rozhodně všem doporučuji využít jejích schopnosti.Stěhování posilovny ve Stříbře. Využili jsme služeb společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ, a skutečně toho nelitujeme. Naprosto super stěhovací servis. Všichni pracovníci byli skutečně skvělí.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook