EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhovací služby Stříbro (Tachov)

Stěhovací služby Stříbro (Tachov)Stěhovací služby Stříbro – Potřebujete zajistit stěhování ve Stříbře a sháníte spolehlivou stěhovací službu? Franchisová stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ byla založena v roce 2006. Na území ČR má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů. A jelikož tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to proškolení odborníci na stěhování, kteří poskytují stěhovací služby s určitým standardem pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá specializace a obživa, bylo tak docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhovací služby těchto profesionálů jsou poskytované na špičkové úrovni, a to nejen ve Stříbře a okolí, ale v celém okrese Tachov. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování stěhovacích služeb ve Stříbře.
Máte kromě stěhovacích služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Stříbře zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte ve Stříbře spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Stříbře řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhovací služby Stříbro

Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu ve Stříbře. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...Při stěhování ze Stříbra jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby ve Stříbře . Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost ze Stříbra. Všem doporučuji.Stěhování Stříbro - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování ze Stříbra běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby ve Stříbře, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.Parádní stěhovací služby ze Stříbra do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby ze Stříbra. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook