EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování chaty či chalupy Česká Ves (okres Jeseník)

Stěhování chaty či chalupy Česká Ves (okres Jeseník)

Stěhování chaty či chalupy v České Vsi

Stěhování chaty či chalupy Česká Ves - Potřebujete vystěhovat, nebo naopak nastěhovat nábytek a vybavení do svého rekreačního objektu v České Vsi? Ať už se jedná o chatu nebo chalupu v České Vsi či okolí České Vsi, velmi rádi vám toto stěhování zajistíme a poskytneme. Oslovte nás prostřednictvím online formuláře nebo telefonátem na centrální linku 800 66 88 88 se svojí poptávkou stěhování chaty nebo chalupy v České Vsi nebo v okrese Jeseník, a my se již o vše postaráme. Jakýkoli druh stěhování z chaty či na chatu nebo stěhování z chalupy či na chalupu naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí s profesionálním přístupem. Ať už chcete ze své chaty či chalupy vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či jiný nábytek, postaráme se vám o kompletní a spolehlivý stěhovací servis nejen v České Vsi, ale i v celém okolí České Vsi.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování chaty či chalupy v České Vsi, ale i při stěhování chaty či chalupy do České Vsi, stěhování chaty či chalupy z České Vsi nebo při stěhování chaty či chalupy po České Vsi! Nenabízíme levné stěhování v České Vsi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České Vsi.

Máte kromě stěhování chaty či chalupy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České Vsi zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás Vyklízení!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování chaty či chalupy Česká Ves

V neděli jsme zazimovaly a přestěhovali chatu v České Vsi. Pánům ze společnosti extra by jsem chtěla poděkovat za jejich včasný příjezd, profesionální přístup, a hlavně za špičkovou cenu za kterou nás přestěhovali. Děkuju. Děkuju. Děkuju.Objednání stěhování chaty v České Vsi přes webový objednávkový formulář bylo velmi jednoduché a rychlé. Technici se mi ozvali během 0,5 hod. Samotné stěhování chaty proběhlo naprosto perfektně. Děkuji a doporučuji.Zásluhou chlapců z této stěhovací společnosti se nám předevčírem povedlo přestěhovat celou naši chalupu kousek od České Vsi. Měla jsem z tohoto stěhování velké obavy, ale kluci byli naprosto špičkový. Při pohledu na jejich šikovnost jsem ztratila veškeré obavy spojené s tímto stěhováním. Chtěla bych chlapcům ještě jednou moc poděkovat, že mi stres, spojený s tímto stěhováním dokázali tak ulehčit. Rozhodně je budu všude doporučovat, protože jsou opravdu skvělý.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám zajišťovala vystěhování nově zakoupené zemědělské usedlosti v České Vsi. Profesionální a vřelý přístup všech zaměstnanců této společnosti bych ohodnotil na výbornou.Chalupu v České Vsi jsme stěhovali pomocí společnosti EXTRA SLUŽBY. S jejich prací jsme byli maximálně spokojeni.Chtěla bych poděkovat pánům ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ za jejich včerejší, špičkově odvedenou práci při stěhování mé chaty v České Vsi. Moc moc děkuji, každopádně doporučuji.Stěhování chaty v České Vsi. Výborná práce stěhováků.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook