Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 11, tento týden 11, tento měsíc 11, tento rok 2 595
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Stěhování chaty či chalupy Šestajovice

stěhování chaty či chalupy

Potřebujete zajistit levné stěhování chaty či chalupy v obci Šestajovice a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám tyto práce v Šestajovicích poskytne? Potřebujete vystěhovat, nebo naopak nastěhovat nábytek a vybavení do svého rekreačního objektu v Šestajovicích? Ať už se jedná o chatu nebo chalupu v Šestajovicích či okolí Šestajovic, velmi rádi vám toto stěhování zajistíme a poskytneme. Oslovte nás prostřednictvím online formuláře nebo telefonátem na centrální linku 800 66 88 88 se svojí poptávkou stěhování chaty nebo chalupy v Šestajovicích nebo v okrese Praha-východ, a my se již o vše postaráme. Jakýkoli druh stěhování z chaty či na chatu nebo stěhování z chalupy či na chalupu naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí s profesionálním přístupem. Ať už chcete ze své chaty či chalupy vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či jiný nábytek, postaráme se vám o kompletní a spolehlivý stěhovací servis nejen v Šestajovicích, ale i v celém okolí Šestajovic.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Šestajovicích, ale i při stěhování chaty či chalupy do Šestajovic, ze Šestajovic nebo po Šestajovicích! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Šestajovicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování chaty či chalupy Šestajovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování chaty či chalupy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Šestajovicích zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Šestajovicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
email: ko@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 3

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám zajišťovala vystěhování nově zakoupené zemědělské usedlosti v Šestajovicích. Profesionální a vřelý přístup všech zaměstnanců této společnosti bych ohodnotil na výbornou.Chalupu v Šestajovicích jsme stěhovali pomocí společnosti EXTRA SLUŽBY. S jejich prací jsme byli maximálně spokojeni.Chtěla bych poděkovat pánům ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ za jejich včerejší, špičkově odvedenou práci při stěhování mé chaty v Šestajovicích. Moc moc děkuji, každopádně doporučuji.Stěhování chaty v Šestajovicích. Výborná práce stěhováků.Objednání stěhování chaty v Šestajovicích přes webový objednávkový formulář bylo velmi jednoduché a rychlé. Technici se mi ozvali během 0,5 hod. Samotné stěhování chaty proběhlo naprosto perfektně. Děkuji a doporučuji.Zásluhou chlapců z této stěhovací společnosti se nám předevčírem povedlo přestěhovat celou naši chalupu kousek od Šestajovic. Měla jsem z tohoto stěhování velké obavy, ale kluci byli naprosto špičkový. Při pohledu na jejich šikovnost jsem ztratila veškeré obavy spojené s tímto stěhováním. Chtěla bych chlapcům ještě jednou moc poděkovat, že mi stres, spojený s tímto stěhováním dokázali tak ulehčit. Rozhodně je budu všude doporučovat, protože jsou opravdu skvělý.V neděli jsme zazimovaly a přestěhovali chatu v Šestajovicích. Pánům ze společnosti extra by jsem chtěla poděkovat za jejich včasný příjezd, profesionální přístup, a hlavně za špičkovou cenu za kterou nás přestěhovali. Děkuju. Děkuju. Děkuju.