EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování domácnosti Dlouhá Třebová (Ústí nad Orlicí)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování své domácnosti a hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která by vám mohla tyto stěhovací služby v Dlouhé Třebové nebo v okolí zajistit? Jsme profesionální stěhovací firma z okolí Dlouhé Třebové, která vám velmi ráda vyjde vstříc. Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám nejen v celém okrese Ústí nad Orlicí zajistí a poskytne profesionální stěhovací služby týkající se stěhování vaší domácnosti či vašich domácností. Se stěhováním domácnosti se vám velice rádi přizpůsobíme a služby poskytneme ve vámi zvoleném termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Standardní stěhování domácnosti v Dlouhé Třebové samozřejmě automaticky zahrnuje obalení veškerého vašeho domácího vybavení a nábytku proti případnému poškození, dodání stěhovacích krabic a samozřejmě demontáž a následnou montáž nábytku. Pokud budete mít jakýkoli jiný požadavek při zajištění stěhování domácnosti, milerádi vám ho dle našich možností splníme. Veškeré stěhovací pomůcky, obalový materiál a stěhovací krabice potřebné pro stěhování domácnosti jsou součástí dodávky naší stěhovací služby, stejně jako pojištění odpovědnosti, které mají všechny naše stěhovací posádky.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Dlouhé Třebové, ale i při stěhování domácnosti do Dlouhé Třebové, z Dlouhé Třebové nebo po Dlouhé Třebové! Nenabízíme levné stěhování v Dlouhé Třebové, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování domácnosti Dlouhá Třebová ceník).
Máte kromě stěhování domácnosti zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Dlouhé Třebové zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování domácnosti Dlouhá Třebová

Tato společnost mi zajišťovala stěhování v Dlouhé Třebové. Stěhoval jsem celou svoji domácnost včetně veškerého vybavení garáže a dílny. Vše co jsme si domluvili platilo. Seděla doba stěhování, seděla i cena stěhování. Chválím komplexnost služeb této společnosti.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme si vybrali pro stěhování naší domácnosti v Dlouhé Třebové na základě doporučení od našich přátel. Děkujeme našim přátelům a hlavně děkujeme této stěhovací společnosti, která se u nás naprosto skvěle postaral. Určitě budeme doporučovat dál.Byť se jednalo o malé stěhování domácnosti v Dlouhé Třebové, tato společnost nám poskytla naprosto skvělý servis. Děkujeme jim za jejich ochotu a rychlost, s jakou nám poskytly své stěhovací služby. Děkujeme i za zajištění úklidu.Velmi solidní a profesionální jednání při domlouvání stěhování domácnosti v Dlouhé Třebové. Dochvilnost rychlost, skvělé odvedená práce, doporučuji.Stěhování domácnosti v Dlouhé Třebové – vše proběhlo v naprostém pořádku chválím, děkuji, doporučuji.V sobotu jsme využili služeb této společnosti při stěhování naší domácnosti v Dlouhé Třebové. Profesionální přístup, Výborné vystupování. Za nás dáváme společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ palec nahoru 👍.Stěhovali jsme celou domácnost naší babičky. Zásluhou pánů ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ jsme byli kompletně hotový za 6 hodin. Chtěla bych pánům poděkovat a pochválit je za jejich přístup k nám, obyčejným lidem, kteří se stěhováním nemají žádné zkušenosti. Rozhodně obdivuji jejich šikovnost a pracovitost. Vřele doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook