EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování nábytku Studenec (okres Semily)

Stěhování nábytku Studenec (okres Semily)

Stěhování nábytku ve Studenci

Stěhování nábytku Studenec - Požadujete přestěhovat nábytek ve Studenci? Potřebujete vystěhovat starý nábytek ve Studenci či okolí a nastěhovat nový? Chcete přivézt a nastěhovat a smontovat nový nábytek z prodejny? Zavolejte nám! Oslovte nás se svojí žádostí o stěhování nábytku ve Studenci nebo v okrese Semily. Jakýkoli nábytek vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vystěhuje, vyklidí, přiveze, nastěhuje nebo sestaví. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či kancelářský nábytek, postaráme se vám o kompletní stěhovací servis nejen ve Studenci, ale i v celém okolí Studence.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování nábytku ve Studenci, ale i při stěhování nábytku do Studence, stěhování nábytku ze Studence nebo při stěhování nábytku po Studenci! Nenabízíme levné stěhování ve Studenci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Studenci.

Máte kromě stěhování nábytku zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Studenci zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás Vyklízení!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování nábytku Studenec

Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek ve Studenci tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. Velice děkuji pánům za vše.Chtěl by jsem této společnosti moc poděkovat za kvalitní práci při stěhování nábytku z mého bytu ve Studenci. Chlapci byli ochotní a všichni ve žlutém. Bylo poznat, že jsou to skutečně profíci, kteří ví jak co chytit a odnést.Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci při nastěhování nového nábytku do naší kanceláře ve Studenci. Nábytek nám nejen vynosili, ale i sestavili. Skvělý stěhovací servis.Kluci byli perfektní ! Starý nábytek z bytu ve Studenci vystěhovali a odvezli a nový přivezli a smontovali, tak jak babička chtěla. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Byla jsem maximálně spokojená... Stěhování nábytku do našeho bytečku ve Studenci proběhlo na výbornou. Doporučuji👍.Stěhování sedačky a skříní ve Studenci. Skvělý přístup, výborná domluva, za mě naprostá spokojenost... mohu jen doporučit!

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook