EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování skladu Šumperk

Stěhování skladu Šumperk

Stěhování skladu v Šumperku

Stěhování skladu Šumperk - Potřebujete pomoct se stěhováním nebo přemístěním zboží a skladových zásob ve svém skladu v Šumperku? Potřebujete dříče, kteří vám pomůžou se stěhováním čehokoli ve skladu v Šumperku? Kontaktujte naše proškolené a spolehlivé stěhováky, kteří jsou skutečně dokonalými poskytovateli těchto stěhovacích služeb nejen v Šumperku, ale i v celém Olomouckém kraji? Jakékoli druhy zboží, zařízení či vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, přestěhuje, přeskládá, vynosí nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte nás prostřednictvím zelené linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře a naši technici se vám okamžitě ozvou a zajistí vám bezproblémový průběh těchto stěhovacích služeb skladů nejen v Šumperku, ale i v celém okolí.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování skladu v Šumperku, ale i při stěhování skladu do Šumperku, stěhování skladu ze Šumperku nebo při stěhování skladu po Šumperku! Nenabízíme levné stěhování v Šumperku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Šumperku.

Máte kromě stěhování skladu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Šumperku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás Vyklízení!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování skladu Šumperk

Již dvakrát jsme využili tuto společnost, aby nám zajistilo stěhování našich skladů v Šumperku. Poskytují výborné stěhovací práce. Budeme využívat i nadále.Velmi solidní jednání. Kvalitně a rychle odvedená práce. Stěhování skladu v Šumperku bylo provedeno za méně než 3 dny. Naprosto profesionální práce jak řidičů kamionů tak i samotných stěhováků. Doporučuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajistila stěhování a přepravu našich skladových zásob v Šumperku. Skvělé služby, odborní pracovníci, profesionální chování.Stěhování skladu hraček v Šumperku. Profesionální a odborný přístup společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ hodnotím jako vynikající, rozhodně doporučuji jejich stěhovací služby.Při stěhování skladu potravin v Šumperku se mi od této společnosti dostalo naprosto odborného a profesionálního přístupu. Doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook