EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování skladu Kladno

Stěhování skladu Kladno

Stěhování skladu na Kladně

Stěhování skladu Kladno - Potřebujete pomoct se stěhováním nebo přemístěním zboží a skladových zásob ve svém skladu na Kladně? Potřebujete dříče, kteří vám pomůžou se stěhováním čehokoli ve skladu na Kladně? Kontaktujte naše proškolené a spolehlivé stěhováky, kteří jsou skutečně dokonalými poskytovateli těchto stěhovacích služeb nejen na Kladně, ale i v celém Středočeském kraji? Jakékoli druhy zboží, zařízení či vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, přestěhuje, přeskládá, vynosí nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte nás prostřednictvím zelené linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře a naši technici se vám okamžitě ozvou a zajistí vám bezproblémový průběh těchto stěhovacích služeb skladů nejen na Kladně, ale i v celém okolí.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování skladu na Kladně, ale i při stěhování skladu do Kladna, stěhování skladu z Kladna nebo při stěhování skladu po Kladně! Nenabízíme levné stěhování na Kladně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Kladně.

Máte kromě stěhování skladu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Kladně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás Vyklízení!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování skladu Kladno

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajistila stěhování a přepravu našich skladových zásob na Kladně. Skvělé služby, odborní pracovníci, profesionální chování.Již dvakrát jsme využili tuto společnost, aby nám zajistilo stěhování našich skladů na Kladně. Poskytují výborné stěhovací práce. Budeme využívat i nadále.Velmi solidní jednání. Kvalitně a rychle odvedená práce. Stěhování skladu na Kladně bylo provedeno za méně než 3 dny. Naprosto profesionální práce jak řidičů kamionů tak i samotných stěhováků. Doporučuju.Stěhování skladu hraček na Kladně. Profesionální a odborný přístup společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ hodnotím jako vynikající, rozhodně doporučuji jejich stěhovací služby.Při stěhování skladu potravin na Kladně se mi od této společnosti dostalo naprosto odborného a profesionálního přístupu. Doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook