EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování strojů Kostelec (okres Tachov)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ STROJŮ v Kostelci

Stěhování strojů Kostelec - Chcete přemístit stroje v rámci budovy v Kostelci? Chcete přestěhovat stroje z Kostelce nebo do Kostelce? Potřebujete přestěhovat strojní zařízení, výrobní linky nebo celé výrobní areály? Tento druh stěhování je často velmi složitý a náročný proces, který vyžaduje zkušenosti, znalosti a organizační schopnosti. A právě tyto schopnosti vám nabízíme prostřednictvím naší franchisové společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to jak v Kostelci, tak v celém okrese Tachov. Postaráme se vám o kompletní servis při stěhování strojů nebo strojních zařízení či linek. Máme správné vybavení a zkušené odborníky, kteří si umí poradit s každou situací při stěhování těchto nadrozměrných zařízení. Součástí našeho servisu je zajištění veškeré techniky a vázacích popruhů určených pro tento druh stěhování.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování strojního zařízení, výrobní linky nebo celého výrobního areálu v Kostelci, ale i při stěhování strojního zařízení, výrobní linky nebo celého výrobního areálu do Kostelce, stěhování strojního zařízení, výrobní linky nebo celého výrobního areálu z Kostelce nebo při stěhování strojního zařízení, výrobní linky nebo celého výrobního areálu po Kostelci! Nenabízíme levné stěhování v Kostelci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Kostelci.

Máte kromě stěhování strojního zařízení, výrobní linky nebo celého výrobního areálu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kostelci zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte v Kostelci spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kostelci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování strojů Kostelec

Potřebovali jsme zajistit vystěhování a převoz řezacích strojů v Kostelci. Pro tento druh stěhování jsme vybrali společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně jsme vybrali správně. Stoprocentní spokojenost se stěhováním, které nám zajistila tato firma. Určitě budeme využívat i nadále služeb této společnosti.Stěhování výrobní linky v Kostelci – děkujeme, velká spokojenost. Kvalitní stěhovací služby které rozhodně doporučujeme.Byl jsem velmi spokojen při stěhovaní soustruhu v Kostelci. Parádní stěhovací firma, doporučuji a děkuju ještě jednou.Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za kompletní a bezproblémové stěhování tunových lisů v Kostelci v naší výrobní hale. Od začátku do konce vše naplánovali a zorganizovali, aniž by nastal nějaký problém.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook