EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhovací služby Zruč-Senec (Plzeň-sever)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování ve Zruči-Senec a sháníte spolehlivou stěhovací službu? Franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ byla založena v roce 2006. Na území ČR má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů poskytujících právě tyto práce. A jelikož tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to proškolení odborníci na stěhování, kteří poskytují veškeré své služby s vysokým a neměnným standardem pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá specializace a obživa, bylo tak docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhovací práce těchto profesionálů jsou poskytované na špičkové úrovni, a to nejen ve Zruči-Senec, ale i v celém Plzeňském kraji. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování všech služeb ve Zruči-Senec.
Máte kromě stěhovacích služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Zruči-Senec zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Přejete si uklidit a hledáte ve Zruči-Senec spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Zruči-Senec řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost ze Zruče-Senec. Všem doporučuji.Stěhování Zruč-Senec - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Při stěhování ze Zruče-Senec jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování ze Zruče-Senec běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby ve Zruči-Senec, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.Parádní stěhovací služby ze Zruče-Senec do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby ze Zruče-Senec. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby ve Zruči-Senec . Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu ve Zruči-Senec. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook