EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhovací služby Svoboda nad Úpou (Trutnov)

Stěhovací služby Svoboda nad Úpou (Trutnov)

Stěhovací služby ve Svobodě nad Úpou

Stěhovací služby Svoboda nad Úpou - Potřebujete zajistit stěhování ve Svobodě nad Úpou a sháníte spolehlivou stěhovací službu? Franchisová stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ byla založena v roce 2006. Na území ČR má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů. A jelikož tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to proškolení odborníci na stěhování, kteří poskytují stěhovací služby s určitým standardem pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá specializace a obživa, bylo tak docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhovací služby těchto profesionálů jsou poskytované na špičkové úrovni, a to nejen ve Svobodě nad Úpou a okolí, ale v celém okrese Trutnov. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování stěhovacích služeb ve Svobodě nad Úpou.
Máte kromě stěhovacích služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Svobodě nad Úpou zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhovací služby Svoboda nad Úpou

Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost ze Svobody nad Úpou. Všem doporučuji.Stěhování Svoboda nad Úpou - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování ze Svobody nad Úpou běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby ve Svobodě nad Úpou, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.Parádní stěhovací služby ze Svobody nad Úpou do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby ze Svobody nad Úpou. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.Při stěhování ze Svobody nad Úpou jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby ve Svobodě nad Úpou . Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu ve Svobodě nad Úpou. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook