Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 2, tento týden 127, tento měsíc 197, tento rok 3 364
Objednat

Stěhování skladu či skladiště Svatý Mikuláš

stěhování skladu či skladiště

Potřebujete zajistit levné stěhování skladu v obci Svatý Mikuláš a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám tyto práce ve Svatém Mikuláši poskytne? Potřebujete pomoct se stěhováním nebo přemístěním zboží a skladových zásob ve svém skladu ve Svatém Mikuláši? Potřebujete dříče, kteří vám pomůžou se stěhováním čehokoli ve skladu ve Svatém Mikuláši? Kontaktujte naše proškolené a spolehlivé stěhováky, kteří jsou skutečně dokonalými poskytovateli těchto stěhovacích služeb nejen ve Svatém Mikuláši, ale i v okrese Kutná Hora? Jakékoli druhy zboží, zařízení či vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, přestěhuje, přeskládá, vynosí nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte nás prostřednictvím zelené linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře a naši technici se vám okamžitě ozvou a zajistí vám bezproblémový průběh těchto stěhovacích služeb skladů nejen ve Svatém Mikuláši, ale i v celém okolí Svatého Mikuláše.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Svatém Mikuláši, ale i při stěhování skladu do Svatého Mikuláše, ze Svatého Mikuláše nebo po Svatém Mikuláši! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Svatém Mikuláši, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování skladu Svatý Mikuláš ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování skladu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Svatém Mikuláši zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
email: ko@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 3

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Při stěhování skladu potravin ve Svatém Mikuláši se mi od této společnosti dostalo naprosto odborného a profesionálního přístupu. Doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajistila stěhování a přepravu našich skladových zásob ve Svatém Mikuláši. Skvělé služby, odborní pracovníci, profesionální chování.Stěhování skladu hraček ve Svatém Mikuláši. Profesionální a odborný přístup společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ hodnotím jako vynikající, rozhodně doporučuji jejich stěhovací služby.Již dvakrát jsme využili tuto společnost, aby nám zajistilo stěhování našich skladů ve Svatém Mikuláši. Poskytují výborné stěhovací práce. Budeme využívat i nadále.Velmi solidní jednání. Kvalitně a rychle odvedená práce. Stěhování skladu ve Svatém Mikuláši bylo provedeno za méně než 3 dny. Naprosto profesionální práce jak řidičů kamionů tak i samotných stěhováků. Doporučuju.