EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhovací služby Kunčina (Svitavy)

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Kunčině a sháníte spolehlivou stěhovací službu? Franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ byla založena v roce 2006. Na území ČR má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů poskytujících právě tyto práce. A jelikož tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to proškolení odborníci na stěhování, kteří poskytují veškeré své služby s vysokým a neměnným standardem pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá specializace a obživa, bylo tak docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun. Stěhovací práce těchto profesionálů jsou poskytované na špičkové úrovni, a to nejen v Kunčině, ale i v celém Pardubickém kraji. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost – to vše je standardem a doménou všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování všech služeb v Kunčině.
Máte kromě stěhovacích služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kunčině zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhovací služby Kunčina

Nejprve jsme od této společnosti využili služeb hodinového manžela. Naprostá spokojenost. Včera jsme narychlo potřebovali nastěhovat nový nábytek z IKEA skladu do našeho bytu v Kunčině. Bylo to skutečně narychlo, ale stěhováci byli jako kouzelníci. Za 2 hodiny byli na místě a všechno nám nastěhovali a poskládali, jak jsme potřebovali. Jsme skutečně z této společnosti nadšeni. Jejich služby i servis jsou na jedničku. Vřele doporučujeme každému, děkujeme...Při stěhování z Kunčiny jsem využil stěhovacích služeb této společnosti. Byl jsem velmi spokojen a určitě budu stěhovací služby této společnosti Extra doporučovat i svým známým.Naprosto kvalitní a spolehlivá stěhovací společnost z Kunčiny. Všem doporučuji.Stěhování Kunčina - spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhovacích službách a dokonce usměvaví pracovníci :-) Vše v naprostém pořádku.Využil jsem jak úklidové služby této společnosti, tak i stěhovací služby v Kunčině . Velká spokojenost, budu využívat i nadále.Stěhovací služby na jedničku. Kompletní stěhování z Kunčiny běželo jako po drátku. Doporučuju?.Výborné stěhovací služby v Kunčině, super přístup, super jednání. Domluvená cena platila. Rozhodně všem doporučuji.Parádní stěhovací služby z Kunčiny do Německa, rychlí, ochotní. Velmi vám děkuju...Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala stěhovací služby z Kunčiny. Špičková souhra zaměstnanců, vřelý přístup, dochvilnost, ochota. Děkuji a doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook