Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 20, tento týden 58, tento měsíc 358, tento rok 358
Objednat

Stěhování Slaný

800 66 88 88Potřebujete zajistit levné stěhování v obci Slaný a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám tyto práce ve Slaném poskytne? Profesionální a spolehlivá stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistí bezproblémové stěhování bytových a nebytových prostor nejen ve Slaném, ale i v celém okrese Kladno. Poskytneme vám kompletní služby při stěhování nejen ze Slaného, ale i z libovolné části Evropské unie přímo do Slaného. Veškeré naše stěhovací práce poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce.
Obec Slaný je součástí lokality, ve které přímo operují naši členové profesionální franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Slaném, v bezproblémové dojezdové vzdálenosti, kdykoli poskytnout a zajistit okamžité a rychlé služby, jako například stěhování bytu, domu, kanceláře,firmy nebo při stěhování chaty či chalupy. Zajistíme vám jakékoli stěhování nábytku, vybavení či bytového zařízení, které požadujete ze Slaného přestěhovat, nebo naopak do Slaného nastěhovat.
Obec Slaný je pro vás jako pro klienta lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální a kvalitní stěhovací práce, které vám milerádi poskytnou všichni naši zkušení a proškolení pracovníci, a to nejen ve Slaném, ale i kdekoli v ČR. Zajištění veškerých obalových materiálů a montáže či demontáže nábytku je automatickou součástí našich stěhovacích služeb poskytovaných ve Slaném.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Slaném, ale i při stěhování do Slaného, ze Slaného nebo po Slaném! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Slaném, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Slaný ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Slaném zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com