Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 23, tento týden 79, tento měsíc 565, tento rok 5 017
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Německo

stěhování a stěhovací práce

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Německo a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Německu zajistí? Mezinárodní stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí libovolné mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor nejen na celém území SRN, ale i kdekoli na území Evropské unie. Poskytneme vám kompletní mezinárodní stěhovací služby při přepravě nejen z Německa, ale i z jakékoli části Evropské unie přímo do Německa. Všechny naše služby poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co stěhujeme

Ať už budete potřebovat z Německa přestěhovat byt, dům, vilu či kanceláře, vždy se postaráme o celkový bezproblémový průběh celého stěhovacího procesu včetně přepravy, kterou zajišťujeme vlastními vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Samozřejmě se na nás můžete obrátit, i když budete potřebovat zajistit libovolné stěhování jen na území Spolkové republiky Německo. Pracujeme a stěhujeme včetně víkendů i svátků. V Německu a z Německa nestěhujeme pouze domácnosti, ale stěhujeme i celé firmy, podniky, obchody i prodejny. Stěhujeme restaurace, hotely i umělecké předměty.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Pojištění přepravovaných nákladů ve výši 3 000 000 Kč je standardem. Dodáváme vlastní obalové materiály i stěhovací krabice. Montáž či demontáž nábytku s automatickou součástí námi poskytovaných služeb. Své objednávky na stěhování z Německa nebo po Německu můžete sami zadávat do velmi jednoduchého a přehledného formuláře. Naši pracovníci vás pak už sami zkontaktují a proberou s vámi vaše požadavky a přání. Nebo můžete telefonicky kontaktovat naše centrální asistentky, které jsou na příjmu 24 hodin denně a sdělit jim své požadavky na stěhování v SRN.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Německo

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Německu, ale i při stěhování do Německa, z Německa nebo po Německu! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Německu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Německo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Německu zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Spolková republika Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoSpolková republika Německo (SRN) je stát sousedící přímo s Českou republikou, jehož rozloha skoro 360 000 kilometrů čtverečných. Německo sousedí s devíti státy. S Dánskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Francií, Belgií, Švýcarskem, Nizozemskem a s Lucemburskem. Je členem Evropské unie a žije v něm téměř osmdesát tři milionů obyvatel. Celý stát se skládá celkem ze šestnácti spolkových zemí – Bádensko, Bavorsko, Berlín, Braniborsko, Brémy, Dolní Sasko, Durynsko, Hamburk, Hesensko, Přední Pomořansko, Porýní, Sársko, Sasko, Anhaltsko, Severní Porýní a Holštýnsko. Oficiálním jazykem je němčina. Místní měnou je euro. Hlavním městem Německa je od roku 1991 Berlín s téměř 3,5 miliony obyvatel. Nejvyšší horou Německa, která leží na hranici s Rakouskem, je Zugspitze, jejíž nadmořský výška je 2962 metrů. Největšími řekami v Německu jsou Rýn, Dunaj, Labe, Odra, Vezera a Temže. Německo je proslaveno hlavně výrobou automobilů Mercedes-Benz, asi nejznámějších a nejkvalitnějších sériově vyráběných vozů na světě. O kvalitě německého průmyslu hovoří i fakt, že z 500 set největších firem na světě jich je 37 právě z Německa. Na celém území Spolkové republiky Německo lze kdykoli objednat a využít veškerých stěhovacích služeb poskytovaných profesionální franchisovou sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ.