Objednat

Stěhování Německo - stěhovací práce Německo

stěhování

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Německo a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Německu zajistí? Mezinárodní stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí libovolné mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor nejen na celém území SRN, ale i kdekoli na území Evropské unie. Poskytneme vám kompletní mezinárodní stěhovací služby při přepravě nejen z Německa, ale i z jakékoli části Evropské unie přímo do Německa. Všechny naše služby poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co stěhujeme

Ať už budete potřebovat z Německa přestěhovat byt, dům, vilu či kanceláře, vždy se postaráme o celkový bezproblémový průběh celého stěhovacího procesu včetně přepravy, kterou zajišťujeme vlastními vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Samozřejmě se na nás můžete obrátit, i když budete potřebovat zajistit libovolné stěhování jen na území Spolkové republiky Německo. Pracujeme a stěhujeme včetně víkendů i svátků. V Německu a z Německa nestěhujeme pouze domácnosti, ale stěhujeme i celé firmy, podniky, obchody i prodejny. Stěhujeme restaurace, hotely i umělecké předměty.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Pojištění přepravovaných nákladů ve výši 3 000 000 Kč je standardem. Dodáváme vlastní obalové materiály i stěhovací krabice. Montáž či demontáž nábytku s automatickou součástí námi poskytovaných služeb. Své objednávky na stěhování z Německa nebo po Německu můžete sami zadávat do velmi jednoduchého a přehledného formuláře. Naši pracovníci vás pak už sami zkontaktují a proberou s vámi vaše požadavky a přání. Nebo můžete telefonicky kontaktovat naše centrální asistentky, které jsou na příjmu 24 hodin denně a sdělit jim své požadavky na stěhování v SRN.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Německo

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Německu, ale i při stěhování do Německa, z Německa nebo po Německu! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Německu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Německo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Německu zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Německu zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Německu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Německo vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Spolková republika Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoSpolková republika Německo (SRN) je stát sousedící přímo s Českou republikou, jehož rozloha skoro 360 000 kilometrů čtverečných. Německo sousedí s devíti státy. S Dánskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Francií, Belgií, Švýcarskem, Nizozemskem a s Lucemburskem. Je členem Evropské unie a žije v něm téměř osmdesát tři milionů obyvatel. Celý stát se skládá celkem ze šestnácti spolkových zemí – Bádensko, Bavorsko, Berlín, Braniborsko, Brémy, Dolní Sasko, Durynsko, Hamburk, Hesensko, Přední Pomořansko, Porýní, Sársko, Sasko, Anhaltsko, Severní Porýní a Holštýnsko. Oficiálním jazykem je němčina. Místní měnou je euro. Hlavním městem Německa je od roku 1991 Berlín s téměř 3,5 miliony obyvatel. Nejvyšší horou Německa, která leží na hranici s Rakouskem, je Zugspitze, jejíž nadmořský výška je 2962 metrů. Největšími řekami v Německu jsou Rýn, Dunaj a Labe. Německo je proslaveno hlavně výrobou automobilů Mercedes-Benz, asi nejznámějších a nejkvalitnějších sériově vyráběných vozů na světě. O kvalitě německého průmyslu hovoří i fakt, že z 500 set největších firem na světě jich je 37 právě z Německa. Na celém území Spolkové republiky Německo lze kdykoli objednat a využít veškerých stěhovacích služeb poskytovaných profesionální franchisovou sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Německa. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Německu. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Německo-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Německa. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Německa do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Německu s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Německu. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Německa. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Německu využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Německo -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Německa. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.