Objednat

Stěhování Německo, stěhovací práce

stěhování

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Německo a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Německu zajistí? Mezinárodní stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí libovolné mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor nejen na celém území SRN, ale i kdekoli na území Evropské unie. Poskytneme vám kompletní mezinárodní stěhovací služby při přepravě nejen z Německa, ale i z jakékoli části Evropské unie přímo do Německa. Všechny naše služby poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co stěhujeme

Ať už budete potřebovat z Německa přestěhovat byt, dům, vilu či kanceláře, vždy se postaráme o celkový bezproblémový průběh celého stěhovacího procesu včetně přepravy, kterou zajišťujeme vlastními vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Samozřejmě se na nás můžete obrátit, i když budete potřebovat zajistit libovolné stěhování jen na území Spolkové republiky Německo. Pracujeme a stěhujeme včetně víkendů i svátků. V Německu a z Německa nestěhujeme pouze domácnosti, ale stěhujeme i celé firmy, podniky, obchody i prodejny. Stěhujeme restaurace, hotely i umělecké předměty.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Pojištění přepravovaných nákladů ve výši 3 000 000 Kč je standardem. Dodáváme vlastní obalové materiály i stěhovací krabice. Montáž či demontáž nábytku s automatickou součástí námi poskytovaných služeb. Své objednávky na stěhování z Německa nebo po Německu můžete sami zadávat do velmi jednoduchého a přehledného formuláře. Naši pracovníci vás pak už sami zkontaktují a proberou s vámi vaše požadavky a přání. Nebo můžete telefonicky kontaktovat naše centrální asistentky, které jsou na příjmu 24 hodin denně a sdělit jim své požadavky na stěhování v SRN.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Německo

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Německu, ale i při stěhování do Německa, z Německa nebo po Německu! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Německu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Německo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Německu zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Německu zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Německu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Německo vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Spolková republika Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoSpolková republika Německo (SRN) je stát sousedící přímo s Českou republikou, jehož rozloha skoro 360 000 kilometrů čtverečných. Německo sousedí s devíti státy. S Dánskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Francií, Belgií, Švýcarskem, Nizozemskem a s Lucemburskem. Je členem Evropské unie a žije v něm téměř osmdesát tři milionů obyvatel. Celý stát se skládá celkem ze šestnácti spolkových zemí – Bádensko, Bavorsko, Berlín, Braniborsko, Brémy, Dolní Sasko, Durynsko, Hamburk, Hesensko, Přední Pomořansko, Porýní, Sársko, Sasko, Anhaltsko, Severní Porýní a Holštýnsko. Oficiálním jazykem je němčina. Místní měnou je euro. Hlavním městem Německa je od roku 1991 Berlín s téměř 3,5 miliony obyvatel. Nejvyšší horou Německa, která leží na hranici s Rakouskem, je Zugspitze, jejíž nadmořský výška je 2962 metrů. Největšími řekami v Německu jsou Rýn, Dunaj a Labe. Německo je proslaveno hlavně výrobou automobilů Mercedes-Benz, asi nejznámějších a nejkvalitnějších sériově vyráběných vozů na světě. O kvalitě německého průmyslu hovoří i fakt, že z 500 set největších firem na světě jich je 37 právě z Německa. Na celém území Spolkové republiky Německo lze kdykoli objednat a využít veškerých stěhovacích služeb poskytovaných profesionální franchisovou sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Německa. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Německu. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Německo-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Německa. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Německa do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Německu s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Německu. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Německa. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Německu využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Německo -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Německa. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.