Objednat

Stěhování Polsko, stěhovací práce

stěhování

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Polsko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Polsku zajistí? Mezinárodní franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor nejen na celém území Polska, ale i kdekoli na území celé Evropské unie. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při přepravě nejen z Polska, ale i z jakékoli části Evropy kamkoli do Polska. Veškeré naše stěhovací či vyklízecí služby jsou poskytované celý rok včetně víkendů i svátků.

Co stěhujeme

V Polsku vám zajistíme jakékoli stěhovací služby neomezeně velkých rozsahů. Prostřednictvím naší profesionální sítě stěhováků vám přestěhujeme domy, haly, byty, kanceláře, firmy i podniky. Přestěhujeme vám hotely i pensiony, restaurace, jídelny, umělecké předměty i hudební nástroje, a to nejen do Polska, ale i z jakékoli části Evropy do Polska. Ručíme za celý průběh stěhování. Vše řádně zabalíme, provedeme montáže i demontáže, zajistíme celý náklad před přepravou, dodáme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice. Veškeré stěhování a přepravu provádíme vlastními vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč.

Vycházíme vám vstříc

Všechny stěhovací i vyklízecí práce jsou prováděné velmi zkušenými a proškolenými členy franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Své objednávky na stěhování z Polska nebo do Polska můžete provádět non-stop prostřednictvím objednávkového formuláře nebo telefonicky na centrální bezplatné lince 800 66 88 88. Budeme velmi rádi, pokud využijete našich služeb mezinárodního stěhování a přesvědčíte se o našem odborném a profesionálním přístupu k zákazníkům.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Polsko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Polsku, ale i při stěhování do Polska, z Polska nebo po Polsku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Polsku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Polsko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Polsku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Polsku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Polsku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Polsko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Polská republika

Rzeczpospolita Polska

PolskoPolská republika je stát nacházející se ve Střední Evropě. Celkem žije v tomto státě necelých čtyřicet milionů obyvatel. Hlavním městem je město Varšava, kde žije přibližně 1,8 milionů obyvatel. Oficiální měnou tohoto státu je polský zlotý (PLZ). Sousedícími státy Polska jsou Česká republika, Slovenská republika, Německo, Bělorusko, Ukrajina, Rusko a Litva. Polsko je osmým nejlidnatějším státem Evropy. Je to průmyslově-zemědělský stát s velkou těžbou nerostných surovin. Je to turisticky velmi navštěvovaný stát, neboť má bohatou historii se spoustou krásných historických památek. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější patří zámek Ksiaž, křižácký hrad Malbork, Královský zámek ve Varšavě a Královský hrad na Wawelu v Krakově. Turisticky je také velmi navštěvovaný nechvalně známý koncentrační tábor Osvětim, který byl nacisty vybudován v průběhu druhé světové války jako vyhlazovací tábor. Ve Wroclawi pak můžou turisti navštívit nejstarší polskou zoologickou zahradu, která byla vybudována už v roce 1865, nebo zavítat do Vratislavi na Halu století, která se dostala i na seznam Světového dědictví UNESCO. Na celém území Polské republiky lze využívat služeb franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to především profesionální mezinárodní stěhování, ale i odborné vyklízecí práce.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Polsku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Polska. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Polsko-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Polska. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Polska do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Polsku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Polsku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Polska. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Polsku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Polsko -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Polska. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.