Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 23, tento týden 79, tento měsíc 565, tento rok 5 017
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Polsko

stěhování a stěhovací práce

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Polsko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Polsku zajistí? Mezinárodní franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor nejen na celém území Polska, ale i kdekoli na území celé Evropské unie. Poskytneme vám kompletní stěhovací služby při přepravě nejen z Polska, ale i z jakékoli části Evropy kamkoli do Polska. Veškeré naše stěhovací či vyklízecí služby jsou poskytované celý rok včetně víkendů i svátků.

Co stěhujeme

V Polsku vám zajistíme jakékoli stěhovací služby neomezeně velkých rozsahů. Prostřednictvím naší profesionální sítě stěhováků vám přestěhujeme domy, haly, byty, kanceláře, firmy i podniky. Přestěhujeme vám hotely i pensiony, restaurace, jídelny, umělecké předměty i hudební nástroje, a to nejen do Polska, ale i z jakékoli části Evropy do Polska. Ručíme za celý průběh stěhování. Vše řádně zabalíme, provedeme montáže i demontáže, zajistíme celý náklad před přepravou, dodáme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice. Veškeré stěhování a přepravu provádíme vlastními vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč.

Vycházíme vám vstříc

Všechny stěhovací i vyklízecí práce jsou prováděné velmi zkušenými a proškolenými členy franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Své objednávky na stěhování z Polska nebo do Polska můžete provádět non-stop prostřednictvím objednávkového formuláře nebo telefonicky na centrální bezplatné lince 800 66 88 88. Budeme velmi rádi, pokud využijete našich služeb mezinárodního stěhování a přesvědčíte se o našem odborném a profesionálním přístupu k zákazníkům.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Polsko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Polsku, ale i při stěhování do Polska, z Polska nebo po Polsku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Polsku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Polsko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Polsku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Polská republika

Rzeczpospolita Polska

PolskoPolská republika je stát nacházející se ve Střední Evropě. Celkem žije v tomto státě necelých čtyřicet milionů obyvatel. Hlavním městem je město Varšava, kde žije přibližně 1,8 milionů obyvatel. Oficiální měnou tohoto státu je polský zlotý (PLZ). Sousedícími státy Polska jsou Česká republika, Slovenská republika, Německo, Bělorusko, Ukrajina, Rusko a Litva. Polsko je osmým nejlidnatějším státem Evropy. Je to průmyslově-zemědělský stát s velkou těžbou nerostných surovin. Je to turisticky velmi navštěvovaný stát, neboť má bohatou historii se spoustou krásných historických památek. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější patří zámek Ksiaž, křižácký hrad Malbork, Královský zámek ve Varšavě a Královský hrad na Wawelu v Krakově. Turisticky je také velmi navštěvovaný nechvalně známý koncentrační tábor Osvětim, který byl nacisty vybudován v průběhu druhé světové války jako vyhlazovací tábor. Ve Wroclawi pak můžou turisti navštívit nejstarší polskou zoologickou zahradu, která byla vybudována už v roce 1865, nebo zavítat do Vratislavi na Halu století, která se dostala i na seznam Světového dědictví UNESCO. Na celém území Polské republiky lze využívat služeb franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to především profesionální mezinárodní stěhování, ale i odborné vyklízecí práce.