Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 12, tento týden 155, tento měsíc 469, tento rok 4 921
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Rakousko

stěhování a stěhovací práce

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Rakousko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Rakousku zajistí? Jedna z nejznámějších franchisových společností poskytujících služby s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli na základě vašich požadavků či objednávek zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor, a to nejen na celém území Rakouské republiky, ale i v jakémkoli členském státě Evropské unie. Dvacet čtyři hodin denně stěhujeme kanceláře, firmy i celé podniky. Z Rakouska odstěhujeme domy, byty restaurace i hotely. Stěhujeme domácnosti, umělecké předměty, ale i těžká břemena.

Jak stěhujeme

Veškeré stěhovací služby jsou v Rakousku poskytovány vlastními užitkovými vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Při každém stěhování dodáváme vlastní stěhovací krabice, ale i veškerý potřebný obalový materiál. Pojištění na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Všechny služby jsou poskytovány 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Stěhování z Rakouska či do Rakouska si můžete objednávat non-stop prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Vycházíme vám vstříc

Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory bez ohledu na velikost objektů či budov. Disponujeme téměř neomezeným počtem pracovních sil i stěhovacích vozů. Stěhování do Vídně, Salcburku či Štýrského Hradce vám zajistíme nejen z jakéhokoli města v Čechách, ale i z jakéhokoli státu v Evropě. Vždy se postaráme o to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří si nás znovu objednají.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Rakousko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Rakousku, ale i při stěhování do Rakouska, z Rakouska nebo po Rakousku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Rakousku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Rakousko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rakousku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakouská republika je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Rakousko se skládá celkem z devíti spolkových zemí. Jsou to Vídeň, Horní Rakousy, Dolní Rakousy, Štýrsko, Tyrolsko, Korutany, Salcbursko, Vorarlbersko a Burgenland. Celkem v Rakousku žije necelých devět milionů obyvatel. Hlavním městem Rakouska je město Vídeň. Oficiálním jazykem je němčina a měnou euro. Rakousko hraničí s Českou republikou, Slovenskem, Maďarskem, Slovinskem, Itálií, Německem, Švýcarskem a Lichtenštejnskem. 60% povrchu tohoto státu je hornatý. Rakousko zahrnuje většinu Východních Alp. Grossglockner je nejvyšší a nejznámější horou Rakouska a leží 3798 m nad mořem ve Vysokých Taurech což je nejdelší a nejmohutnější horský systém rakouské části Východních Alp. Lyžařskými středisky se to v Rakousku jen hemží a málokterý lyžař by alespoň jednou nevyzkoušel vyhlášené lyžařské areály. Turisticky velmi navštěvované jsou v Rakousku i jezera. Asi nejznámější a největší je Neziderské jezero v Burgenlandu. Vynechat se nesmí ani Bodamské jezero a Halštatské jezero. Na celém území Rakouska lze také využívat stěhovacích i vyklízecích služeb franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.