Objednat

Stěhování Rakousko, stěhovací práce

stěhování

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Rakousko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Rakousku zajistí? Jedna z nejznámějších franchisových společností poskytujících služby s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli na základě vašich požadavků či objednávek zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor, a to nejen na celém území Rakouské republiky, ale i v jakémkoli členském státě Evropské unie. Dvacet čtyři hodin denně stěhujeme kanceláře, firmy i celé podniky. Z Rakouska odstěhujeme domy, byty restaurace i hotely. Stěhujeme domácnosti, umělecké předměty, ale i těžká břemena.

Jak stěhujeme

Veškeré stěhovací služby jsou v Rakousku poskytovány vlastními užitkovými vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Při každém stěhování dodáváme vlastní stěhovací krabice, ale i veškerý potřebný obalový materiál. Pojištění na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Všechny služby jsou poskytovány 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Stěhování z Rakouska či do Rakouska si můžete objednávat non-stop prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Vycházíme vám vstříc

Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory bez ohledu na velikost objektů či budov. Disponujeme téměř neomezeným počtem pracovních sil i stěhovacích vozů. Stěhování do Vídně, Salcburku či Štýrského Hradce vám zajistíme nejen z jakéhokoli města v Čechách, ale i z jakéhokoli státu v Evropě. Vždy se postaráme o to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří si nás znovu objednají.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Rakousko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Rakousku, ale i při stěhování do Rakouska, z Rakouska nebo po Rakousku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Rakousku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Rakousko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rakousku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Rakousku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Rakousku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Rakousko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakouská republika je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Rakousko se skládá celkem z devíti spolkových zemí. Jsou to Vídeň, Horní Rakousy, Dolní Rakousy, Štýrsko, Tyrolsko, Korutany, Salcbursko, Vorarlbersko a Burgenland. Celkem v Rakousku žije necelých devět milionů obyvatel. Hlavním městem Rakouska je město Vídeň. Oficiálním jazykem je němčina a měnou euro. Rakousko hraničí s Českou republikou, Slovenskem, Maďarskem, Slovinskem, Itálií, Německem, Švýcarskem a Lichtenštejnskem. 60% povrchu tohoto státu je hornatý. Rakousko zahrnuje většinu Východních Alp. Grossglockner je nejvyšší a nejznámější horou Rakouska a leží 3798 m nad mořem ve Vysokých Taurech což je nejdelší a nejmohutnější horský systém rakouské části Východních Alp. Lyžařskými středisky se to v Rakousku jen hemží a málokterý lyžař by alespoň jednou nevyzkoušel vyhlášené lyžařské areály. Turisticky velmi navštěvované jsou v Rakousku i jezera. Asi nejznámější a největší je Neziderské jezero v Burgenlandu. Vynechat se nesmí ani Bodamské jezero a Halštatské jezero. Na celém území Rakouska lze také využívat stěhovacích i vyklízecích služeb franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Rakouska. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Rakousko-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Rakouska. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Rakousku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Rakouska do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Rakousku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Rakousku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Rakouska. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Rakousku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Rakousko -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rakouska. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.