Objednat

Stěhování Rakousko - stěhovací práce Rakousko

stěhování

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Rakousko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v Rakousku zajistí? Jedna z nejznámějších franchisových společností poskytujících služby s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli na základě vašich požadavků či objednávek zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostor, a to nejen na celém území Rakouské republiky, ale i v jakémkoli členském státě Evropské unie. Dvacet čtyři hodin denně stěhujeme kanceláře, firmy i celé podniky. Z Rakouska odstěhujeme domy, byty restaurace i hotely. Stěhujeme domácnosti, umělecké předměty, ale i těžká břemena.

Jak stěhujeme

Veškeré stěhovací služby jsou v Rakousku poskytovány vlastními užitkovými vozy o velikosti od 3,5t do 24t. Při každém stěhování dodáváme vlastní stěhovací krabice, ale i veškerý potřebný obalový materiál. Pojištění na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Všechny služby jsou poskytovány 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Stěhování z Rakouska či do Rakouska si můžete objednávat non-stop prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Vycházíme vám vstříc

Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory bez ohledu na velikost objektů či budov. Disponujeme téměř neomezeným počtem pracovních sil i stěhovacích vozů. Stěhování do Vídně, Salcburku či Štýrského Hradce vám zajistíme nejen z jakéhokoli města v Čechách, ale i z jakéhokoli státu v Evropě. Vždy se postaráme o to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří si nás znovu objednají.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Rakousko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Rakousku, ale i při stěhování do Rakouska, z Rakouska nebo po Rakousku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Rakousku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Rakousko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Rakousku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Rakousku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Rakousku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Rakousko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakouská republika je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Rakousko se skládá celkem z devíti spolkových zemí. Jsou to Vídeň, Horní Rakousy, Dolní Rakousy, Štýrsko, Tyrolsko, Korutany, Salcbursko, Vorarlbersko a Burgenland. Celkem v Rakousku žije necelých devět milionů obyvatel. Hlavním městem Rakouska je město Vídeň. Oficiálním jazykem je němčina a měnou euro. Rakousko hraničí s Českou republikou, Slovenskem, Maďarskem, Slovinskem, Itálií, Německem, Švýcarskem a Lichtenštejnskem. 60% povrchu tohoto státu je hornatý. Rakousko zahrnuje většinu Východních Alp. Grossglockner je nejvyšší a nejznámější horou Rakouska a leží 3798 m nad mořem ve Vysokých Taurech což je nejdelší a nejmohutnější horský systém rakouské části Východních Alp. Lyžařskými středisky se to v Rakousku jen hemží a málokterý lyžař by alespoň jednou nevyzkoušel vyhlášené lyžařské areály. Turisticky velmi navštěvované jsou v Rakousku i jezera. Asi nejznámější a největší je Neziderské jezero v Burgenlandu. Vynechat se nesmí ani Bodamské jezero a Halštatské jezero. Na celém území Rakouska lze také využívat stěhovacích i vyklízecích služeb franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Rakouska. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Rakousko-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Rakouska. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Rakousku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Rakouska do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Rakousku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Rakousku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Rakouska. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Rakousku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Rakousko -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rakouska. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.