Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 44, tento týden 122, tento měsíc 454, tento rok 4 337
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Slovensko

stěhování a stěhovací práce

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování do zahraničí, nebo mezinárodní stěhování ve státě Slovensko a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby na Slovensku zajistí? Jedna z největších franchisových společností poskytujících služby s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám kdykoli na základě vaší objednávky či vašich požadavků zajistí jakékoli mezinárodní či vnitrostátní stěhování bytových i nebytových prostorů, a to nejen na celém území Slovenské republiky, ale i v ostatních členských státech Evropské unie. Veškeré své služby poskytuje tato síť nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy či svátky.

Jak stěhujeme

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje stěhování nejen na Slovensku, ale zajistí stěhování z Čech na Slovensko či naopak nebo stěhování ze Slovenska do jakéhokoli státu Evropské unie. Veškeré stěhování a přepravu zajišťujeme vlastními moderními vozy uzpůsobenými na stěhování o velikosti od 3,5t do 24t. Ze Slovenska či na Slovensko stěhujeme domy, baráky, byty, kanceláře, ale i celé firmy či společnosti. Stěhujeme hotely, ubytovny, restaurace i jiná stravovací zařízení. Stěhujeme a přepravujeme těžká břemena, trezory i hudební nástroje. Automaticky zajišťujeme veškeré obalové materiály, stěhovací krabice, ale i libovolné montáže a demontáže.

Vycházíme vám vstříc

Všechny stěhovací práce jsou prováděny velmi zkušenými a proškolenými členy franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. Veškeré své požadavky na zajištění stěhování ze Slovenska či na Slovensko můžete online zadávat ve velmi jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88, kde můžete své požadavky sdělit našim centralistkám a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví veškeré podrobnosti týkající se stěhovacích či vyklízecích prací na Slovensku.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Slovensko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Slovensku, ale i při stěhování na Slovensko, ze Slovenska nebo po Slovensku! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Slovensku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Slovensko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Slovensku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Slovenská republika

SlovenskoSlovenská republika je vnitrozemský stát, který se nachází ve střední Evropě. Sousedícími státy se Slovenskem jsou Čechy, Rakousko, Ukrajina, Maďarsko a Polsko. Ve Slovensku žije zhruba pět a půl milionu obyvatel. Hlavním městem je Bratislava, ve které žije zhruba čtyři sta třicet tisíc obyvatel. Úředním jazykem je Slovenština a měnou euro. Slovensko bylo od roku 1918 součástí Československé republiky, ale v roce 1993 došlo k jeho osamostatnění se. Na Slovensku žije silná maďarská a početná romská menšina. Na Slovensku přímo operují členové franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a zajišťují obyvatelům Slovenska své prvotřídní stěhovací a vyklízecí služby. Největším obchodním partnerem Slovenska je Spolková republika Německo, Rakousko a Česká republika. K nejvýznamnějším a nejznámějším památkám Slovenska patří Bratislavský hrad, Spišský hrad, zřícenina hradu Devín, Bojnický zámek, kde se natáčela pohádka Šíleně smutná princezna a samozřejmě proslulý Čachtický hrad, který je spojen s krvavými historkami o hraběnce Alžbětě Bathoryové.